بحث و گفتگو...
میخواستم از سایت بیام بیرون ولی دلم نیمد گفتم شاید دیگه نتونستم بیام تو سایت برا همین گفتم یه مطلب دیگه بنویسم.....
به نظر شما چرا مردم گذشته . داریوش را خیلی بزرگتر از خودشون میکشیدن؟
1)چون اون پادشاهشون بوده ومیخواستن تفاوتی بگذارند..
2)چون داریوش از لحاز جسه ای خیلی بزرگتر از اونها بوده...

فایل‌های پیوست
.jpg   7-anu_sun_pic[1].jpg (اندازه 14.83 KB / تعداد دانلود: 198)
پاسخ
البته ببخشید چون تند مینوشتم لحاظ را لحاز نوشتم.... ببخشید....
پاسخ
من فكر كنم به دليل جا و مقام داريوش بزرگ بوده چون در كتاب هاي تاريخي به بزرگ بودن اندام آن بزرگوار اشاره اي نشده!

پاسخ
مطمئنم که اندازه ایشان عادی بوده و همون طور که دوستان گفتند مقام بالای ایشان به تصویر کشیده شده
پاسخ
اقاي افشار پور خيلي با اطمينان صحبت ميكنين شما هم كه به دنبال اسرار نهفته هستيد نبايد يك چيز را با قاطعيت بگين بي زحمت اگر ميتونيد اثباتش كنين.....
فقط يك جمله از انيشتن براتون مي نيويسم كه هم بش شك كنيد هم لذت ببريد...
انيشتن ميگه حقيقت چيزي نيست كه مينيويسن چيزي هست كه پنهان ميمونه....پس از متون تاريخي نوشته نيارين....
با تشكر.... :wink:
پاسخ
حتما قبرش هم باید 4 متر باشه دیگه ؟؟ مثل هابیل !
یه کم باید منطقی باشیم
پاسخ
اما به حضور غول ها در كتاب هاي باستاني اشاره شده است و نميتوان آن ها را رد كرد ولي به طور حتم هم آن بزرگ وار را نمي توان به عنوان غول شناخت و به نظر من هم به خاطر مقام بالايي كه داشته است در تصوير ها او را به آن شكل هك كرده اند و اگر هم اينگونه نبوده و ايشان غول بوده اند چرا حتي در يكي از نوشته هاي برجاي مانده حتي به اين موضوع اشاره نيز نشده است :?:
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ
من كه نميگم اون غول..........يا مگر كسي غول بوده بد بوده..............فقط من ميخوام بگم اين كتيبه ارزش يكم تحقيق رو داره....خوبه ما زود برا خودمون نماد درست نكنيم........
پاسخ
خوب ايني كه شما ميگي درسته ،من واژه ي غول رو فقط به جاي انساني كه داراي اندام بزرگ است بيان كردم و به نظر من هم بايد روي تصاوير ه جاي مانده از دوران هاي گذشته برسي هاي بسياري بشه نويسنده اي است به نام اريك فون دانيكن كه در همين باره كتاب هاي زيادي داره فكر ميكنم چنتا از اون كتاب هارو بخونيد خوب باشه اما با اعتقادات عميق، چون در اين كتاب به برخي مسائل اشاره ميشه كه يكمي با افكار اسلامي ايراني فاصله داره
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ
lمرسي كه بم گفتين...ولي من كتاب ارابه خدايان و طلاي خدايان را از اون رو خوندم.....چند بار هم تو سايتش رفتم انسان با سوادي هست ازش خوشم مي اد....
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان