گشت رصدی اعضاء تالار
سلام.
بدون حاشیه میرم سراصل مطلب!
توی سوژه آرزوی اعضاء به این نتیجه رسیدیم که همه یک آرزوی مشترک داریم و اونهم اینکه بتونیم یک شب رصدی رو با هم به صبح برسونیم.
اول از آقای جعفری زاده میخوایم که با این برنامه موافقت کنند. تا حداقل اونهایی که تاحالا کویر نرفتن Cry این فرصت براشون فراهم شه. :wink:
حالا از دوستانی که میخوان توی برنامه شرکت کنند خواهش میکنم که آمادگی خودشون رو اعلام کنند. و البته باید اومدنشون قطعی باشه تا مشخص بشه که اصلاً برنامه ای در کار هست یانه؟؟ از آقای جعفری زاده خواهش میکنم اگه وقتش رو دارن مدیریت این گشت رو به عهده بگیرن. چرا که هم ایشون خودشون تور برگذار میکنن هم اینکه مدیریت تالار هستند و هم اینکه تجربه کافی رو در این زمینه دارن. هم اینکه میتونن بهمون تخفیف بدن Big Grin
زمان اجرای برنامه فعلاً معلوم نیست و باید به توافق برسیم اما سعی میکینم توی تابستان 1389برگذارش کنیم.
در باره کم و کیف این برنامه هم باید بگم تصمیم اولیه بر اینه که یک ماراتن برگذار کنیم. و بعد هم بتونیم یک بحث زنده با هم داشته باشیم.باز هم میگم تصمیم با آقای جعفری زاده است.
حالا کسانی که میتونن بیان آمادگی برای حضور 100% رو به همراه پیشنهاد رو اعلام کنند .
اما پیشنهاد من: درسته که پیشنهاد ماراتن رو من دادم اما اگه برگذار هم نکنیم و فقط جنبه آموزشی داشته باشه فکر میکنم بهتر باشه
با تشکر.
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
سلام
من هم هستم
اما تابستون خيلي ديره

پاسخ
سلام
طرح خوبی است. اما الان برای کویر مناسب است. من دیشب کویر بودم. هوا داره رو به سردی می ره و از عقرب و مار خبری نیست. اما تابستان کمی خطرناک است. احتمالا” برای بارش اسدی برنامه ای خواهم گذاشت. زمان اون هم یک ماه قبل از بارش یعنی هفته ی آینده مشخص خواهد شد.
پاسخ
منم 100% موافقم و موافق اینم هستم که الان بهتر از تابستونه Smile
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
الآن زوده Sad
اسفند به بعد....
ماراتون هم لازم نیست باشه, آموزشی و تمرینی باشه....
پاسخ
لطفا زود اعلام كنيد تا بتونيم مرخصي ها و كارهامون رو جور كنيم. يهو نگيد هفته بعده!
ما درس سحر در ره ميخانه نهاديم...
پاسخ
ماه دیگه خیلی زوده Sad تابستون که بهتره حالا اگه اون موقع رو مناسب نمیدونید بهارهم خوبه.
آقای جعفری زاده فکر نکنم بچه ها بتونن برای ماه دیگه آماده بشن :roll:
پاسخ
فكر خوبيه . اگر از دو سه هفته قبل از رصد ، اعلام بشه تا فرصت برنامه ريزي داشته باشيم ، من هم هستم . ضمناَ فرصت خوبيه تا بچه هاي تالار از نزديك با هم آشنا بشن و تبادل نظر كنند . كسانيكه مايل هستند در همينجا اعلام آمادگي كنند .
پاسخ
فکر خوبیه. منم همین پنجشنبه – جمعه مرنجاب بودم. هوا شب خیلی سرد بود. از مار و عقرب هم خبری نبود. آسمونه خیلی خوبی داشت. اما بهار باشه بهتره. چون هم تا ماه دیکه هوا خیلی سرد تر میشه و هم بعضی ها شاید به خاطر فشار امتحانات ترم اول نتونن بیان.
پاسخ
بله. بهار باشه خیلی بهتره. اونوقت منم میتونم بیام :roll:
1 پیشنهاد دیگه:
میگم این تالار از اهواز و در کل استان خوزستان پشتیبانی میشه. به نظرم خوب میشه اگه یکی از مناطق رصدی استان خوزستان برای رصد در نظر گرفته بشه. البته کویر رو با هیچ جا نمیشه مقایسه کرد.اماان شاءالله بعد از این بتونیم به طور مشترک به رصد بریم.اما خب بهتره که اولین رصدبچه ها توی خوزستان باشه .
نظرتون چیه؟
پاسخ