تالار گفتگو ستاره‌شناسان
گشت رصدی اعضاء تالار - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: آسمان شب (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: گشت های رصدی (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: گشت رصدی اعضاء تالار (/showthread.php?tid=1176)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

گشت رصدی اعضاء تالار - مهمان - 02-04-2010

فکر کنم به دوستان اطلاع دادم که اعلام آمادگی خود برای رصد را به شماره‌ی 09354844077 اس-ام-اس کنند. نام و نام خانوادگی به همراه شهر و نام پدر، شماره شناسنامه .....

گشت رصدی اعضاء تالار - only orion - 02-10-2010

واقعا متاسفم که بعد این همه گفت و گو این گشت برگزار نشد!شدیدا جای تاسف داره.چی فکر می کردیم چی شد؟!به خودمون قول یک رصد با همه ی اعضای فعال تالار رو داده بودیم حالا باید 5 روز تعطیل بشینیم تو خونه به در و دیوار نگاه کنیم به جای آسمون! من یکی که واقعا ناراحت شدم.نباید اینجوری میشد. Sad

گشت رصدی اعضاء تالار - doctorp30 - 02-10-2010

منم به شدت متاسف و ناراحتم . خیلی حیف شد .
در هر صورت من فردا و پس فردا رو در کویر مصر به سر می برم و جای همه ی شما دوستان رو خالی خواهم کرد...
اگرهم کسی با گروهی به مصر می یاد می تونیم اونجا همدیگرو پیدا کنیم و ببینیم و من مشتاقانه ابزار و وسایل گروه رو در اختیار اونها قرار می دم.
به امید شبی با یکدیگر زیر آسمانی مشترک...

گشت رصدی اعضاء تالار - abadanastro - 02-10-2010

کیارش جان خوش بگذره .
من که نمی تونم بیام ! خیلی سخته برام
بیام تهران بعد از اونجا کویر
دوباره از کویر بیام تهران و برگردم آبادان

ان شا الله در آینده همه میریم یه جای خوب برای رصد

گشت رصدی اعضاء تالار - only orion - 02-10-2010

امیدوارم بهتون خیلی خیلی خوش بگذره.منتظر عکس های قشنگتون هم هستیم.

گشت رصدی اعضاء تالار - abadanastro - 02-10-2010

دوست داشتم چند تا عکس اختصاصی سفارشی از شکارچی برام می گرفتید

گشت رصدی اعضاء تالار - مهمان - 02-11-2010

درود بر دوستان

دلیل برگزار نشدن گشت رصدی را اعلام می کنم: به حد نصاب نرسیدن افراد .. برای این رصد حداقل به 16 نفر نیاز بود که تنها 8 نفر اعلام آمادگی کردند. زمان بعدی رصد اواخر اسفند است.

گشت رصدی اعضاء تالار - only orion - 02-11-2010

امیدوارم این یکی دیگه مثل دفعه ی قبل نشه. :roll:

گشت رصدی اعضاء تالار - mohammadpur - 02-11-2010

با درود به همه دوستان و تشکر از مدیریت سایت برای برگزاری گشتهای رصدی

پیشنهاد میکنم چنین برنامه های غیر مجازی در یک تاپیک مستقل با ذکر تمامی جزئیات از قبیل نوع برنامه، زمان، مکان، شرایط شرکت کنندگان، وسایل و تجهیزات مورد نیاز، حد نصاب افراد شرکت کننده، مهلت ثبت نام، هزینه برنامه و سایر موارد اعلام گردد و شماره تماسی هم برای ثبت نام و هماهنگی داده شود.

در این صورت از همان زمان اعلام برنامه هر کسی تکلیف خودش رو با برنامه میدونه و بهتر میتونه برنامه ریزی کنه ضمنه اینکه برنامه ریزی مدیریت سایت هم راحت تر میشه

در ضمن عناوینی از قبیل "گشت رصدی اعضای تالار" یک عنوان کلی هست که برای تبادل افکار و نظرات اعضاء خوبه ولی نمیتونه قاطعیت انجام یک برنامه رو داشته باشه

عناوینی مثل "گشت رصدی کویر مصر 22/11/88" که در آن هم نوع برنامه هم محل و هم تاریخ مشخص هست قاطعیت بیشتری داره

با سپاس

گشت رصدی اعضاء تالار - farda - 05-09-2010

سلام بچه ها منم میام منم با خودتون ببرین :roll: