تالار گفتگو ستاره‌شناسان
پیشنهادها و انتقادات از انجمن و اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: تماس با مدیران تالار (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: تماس با نگاهبان ها و مدیر کل (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: پیشنهادها و انتقادات از انجمن و اعضا (/showthread.php?tid=137)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - mars - 09-11-2012

Regulus نوشته: از mars، هلیا و هر کسی که زحمت گذاشتن خبرو میکشه تشکر میکنم.
ببخشید، من با گوشی فقط بعضی اوقات میتونم like کنم.

خواهش میکنم دوست عزیز شما لایک نکرده هم خیلی عزیز هستین.

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - mars - 09-11-2012

یه سوال دارم درباره تالار
اگر تغییراتی در تالار و وظایف افراد مشخص شده پیش بیاد جای خاصی اعلام میشه یا اینکه اعضا خودشون باید پی به تغییرات ببرند؟
اگه ممکنه خواهش میکنم کسی اعضای گرداننده تالار رو معرفی کنه که دیگران هم آنان را بشناسند.

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - M_Saturn - 09-16-2012

سلام.
بله معرفی میشن به اعضا. برای دیدن آواتار مدیران انجمن به نمایش مدیران انجمن ها
سری بزنین.

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - mars - 09-17-2012

Parastoo نوشته: سلام.
بله معرفی میشن به اعضا. برای دیدن آواتار مدیران انجمن به نمایش مدیران انجمن ها
سری بزنین.

سلام بر شما
ممنونم
یه خواهش داشتم به نظر شما درخواست غیر ممکنیه اگه ازتون بخوام همینجا و در همین تاپیک یک بار دست اندرکاران تالار به اعضا معرفی بشن ؟؟؟

درضمن فکر کنم گذاشتن هر آگهی در تالار خلاف مقررات تالار بوده که ظاهرا امروز دوست جدیدمون اینکارو انجام داد.

کاش میشد کاری انجام داد که دوستان جدیدی که به تالار وارد میشن حتما قوانین تالار را مطالعه بکنند . اینجور از خیلی از بحث و جدلهای بیهوده هم جلوگیری میشد و در آخر از زحمات و هشدارهای خوب و به موقع شما در حفظ ونگهداری تالار تشکر میکنم .

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - mohammad_reza - 09-17-2012

در مورد تاپیکهای بیخود
تا جایی که بشه سعی بر اینه که زودتر پاک بشه
در مورد تاپیک باز کردن بعضی از دوستان جدید تاپیک باز میکنند بدون اینکه یک نگاهی به تاپیکهای قبلی بندازن در صورت مشاهده حذف میشه
سعی کنید تاپیک کمتری باز بشه و تاپیکهای دیگه جامعتر بشن
اگه دقت کرده باشین خیلی شلوغ شده

سلام آقای محمد رضای عزیز
ممنونم از توضیحات شما و پیوستن شما را به جمع مدیران تالار تبریک میگویم .

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - M_Saturn - 09-17-2012

marsعزیز گفته هاتون درسته. در مورد اینکه کاربرا بتونن اول قوانین رو بخونن باید بگم این وظیفه خودشونه. اگه توجه کرده باشین قبل از عضویت مطالعه و قبول قوانین الزامیه اما متاسفانه توی جامعه ما فقط مرحله ای هست که با یه کلیک رد میشه!
در مورد معرفی هم به زودی دوستان خدمتتون معرفی خواهند شد.آقای قربان نزاده هم که خیلی وقته قبول زحمت کردن.

یک پیشنهاد درباره بخش خیلی جذاب عکس جالب از تلسکوپ ......
به نظر من از آنجایی که دوستان خوب ما در هنر عکاسی هم مهارتهای خودشون را نشان دادن و بخاطر اینکه قضیه بصورت زنده دنبال بشه دوستان گرام عکسهایی بسیار هنری از تلسکوپ و فضای رویایی اطرافش که در رابطه با آسمان باشه یعنی تلفیقی از هنر عکاسی و تلسکوپ شخصی و زمینه عکس و محیط اطراف . فکر کنم با هنر خوبی که در عکاسان خیلی خوب تالار سراغ داریم عکسهای جذابی را تماشا کنیم که هم زنده ساخت خود اعضا هستند و هم با تلسکوپهای هم آشنا خواهیم شد.

خلاصه بگم یه عکس از تلسکوپ شخصی که بسیار با مهارت گرفته شده و فضای اطراف تلسکوپ به اندازه خود تلسکوپ مهم است.

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - M_Saturn - 09-19-2012

لطفا برای تشکر از likeاستفاده کنین و پست ندیدن.
ممنون.

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - mars - 09-20-2012

از اعضای محترم تالار خواهش میکنم نهایت ادب را در نوشتن پستها نگه دارند . جناب naruto نمیدانم کی هستی اما لحن شما در خور شان و شئون این تالار نیست . میخوای پروفسور علم نجوم یا تاریخ باستان هم که باشی باش .....علم شما لایق احترام اما رفتار شما برازنده یک شخص پر معلومات نیست . خواهش میکنم رعایت کنید قبل از اینکه مسئله حادتری بوجود بیاد.