تالار گفتگو ستاره‌شناسان
پیشنهادها و انتقادات از انجمن و اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: تماس با مدیران تالار (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: تماس با نگاهبان ها و مدیر کل (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: پیشنهادها و انتقادات از انجمن و اعضا (/showthread.php?tid=137)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - amir adib - 10-18-2012

سلام یه مشکلی واسه من پیش اومده پیام هایی که به صفحم فرستاده میشه به من اطلاع داده نمیشه اگه کاری داشتید بهم پ.خ بدید . ببخشید وقتتون رو گرفتم

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - Castor va Pollux - 10-21-2012

با سلام.
شاهد این هستیم که دوستان تمهیدات خوبی جهت ارتقاء تالار گفت و گو انجام دادند.این حرکات که عموما خودجوش بوده(به این معنا که مستقیما توسط گروه مدیران انجام نشده)بیان کننده ی پتانسیل بالای اعضا در ایجاد یک فروم علمی خوب است.به طور مثال تاپیک های سوال هفتگی،این چه جرمیه؟؟؟(به طور خاص این تاپیک خیلی نظرم رو جلب کرد و به خاطر این ایده جدا باید به محمدرضا آفرین گفت) یا تلاش به جهت گشت رصدی اعضای فروم و...خیلی خوشحالم کرد.با این حال برای به نتیجه رسیدن این اقدامات لازمه که یک سری قوانین در مورد این فروم اضافه بشه.ببینید برای مثال هر کسی می تونه هرموقع خواست سوال هفتگی طرح کنه که اصلا جالب نیست.گاهی سوالاتی رو داریم که با اعتراض به جای اعضا مبنی بر غیر استاندارد بودن یا ساده بودن مواجه می شه و بعضا پیش میاد که یک ماه این تاپیک بدون سوال می مونه ومشکلاتی از این دست که در تمام این مدل تاپیک ها وجود داره.چنین تاپیک های خاصی به نظرم لازمه یک مسئول برای خودش داشته باشه که بتونه به امورش ساماندهی کنه.کسی که متخصص باشه.
در کنار این ها مشکلی که فکر می کنم در تالار وجود داره تعداد بی رویه ی تاپیک ها و مفهوم نبودن عنوان تاپیکه که استفاده از تالار رو خیلی سخت می کنه و باعث میشه خیلی جاهاش از دست مدیریت خارج بشه.در این مورد بعد ها دقیق تر خواهم شد و جزئی موارد رو عرض می کنم.
و در پایان این که ایا مدیریت محترم موافق هستند چنین تغییراتی در تالار ایجاد بشه و کار رو شروع کنیم؟

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - mohammad_reza - 10-21-2012

با تشکر از اقای اسماعیلی عزیز
خیلی حرفهای خوبی زدید منم خیلی وقت بود میخواستم تاپیک سوال هفته رو به یک نفر بسپارم اگه کسی تخصص داره در طرح سوال در این تاپیک اعلام کنه تا بهش سپره بشه
در مورد تایپکهای زیاد کاری نمیشه کرد کنترلش خیلی سخت شده البته اگه کسی ایده داره برای تاپیکهای زیاد اعلام کنه تا بشه یک کاریش کرد
جناب اسماعیلی اگه ایده دارید بیان کنید استفاده کنیم

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - M_Saturn - 10-21-2012

سلام.
من هم از شما ممنونم آقای اسماعیلی. فکر نمیکنم آقای جعفری زاده مخالفتی داشته باشن. در مورد اینکه مسئولیت برخی تاپیک ها به دوستان واگذار بشه خوبه. البته باید به کسی داده بشه که دارای شرایط مناسب باشه و منظورم سر زدن مرتب به تالار و مسئولیت پذیری هست. چون بعضی تاپیک ها قبلا واگذار شدن که نتیجه دلخواه رو نداشتیم.

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - Regulus - 10-21-2012

اقا مشکل همینه دیگه. هیچکس (بجز یکی دو نفر) بصورت منظم نمیاد سر بزنه.
نمیدونم میشه یا نه، ولی اگه بشه دسته بندی موضوعاتو عوض کنیم. یه سری تاپیکا پاک بشن.
یه سری مشکل فنی هم تالار داره که باید رفع بشه. مثلا همین سرچ تالار که کار نمیکنه.

در مورد سرچ تالار که باید اقای جعفری زاده بهش بپردازند
اگه هر کسی اماده هست مسئولیت تاپیکها رو برعهده بگیره اعلام کنه البته باید اطلاعاتش کافی باشه
اگه ایده دارید در مورد مرتب کردن تاپیکه اعلام کنید تا درست بشه

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - amir adib - 10-21-2012

یعنی چی؟ یعنی هر بخش مدیر مخصوص خودش رو داشته باشه؟؟

تا حدودی
کسانی که خبر اعلام میکنند کسانی که به سوالات نجومی پاسخ میدن کسانی که در ابزار الات نجومی تخصص دارند
در واقع هر کس اطلاعات خودش رو به اشتراک میزاره تا همه استفاده کنند

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - Castor va Pollux - 10-22-2012

Castor va Pollux نوشته: با سلام.
شاهد این هستیم که دوستان تمهیدات خوبی جهت ارتقاء تالار گفت و گو انجام دادند.این حرکات که عموما خودجوش بوده(به این معنا که مستقیما توسط گروه مدیران انجام نشده)بیان کننده ی پتانسیل بالای اعضا در ایجاد یک فروم علمی خوب است.به طور مثال تاپیک های سوال هفتگی،این چه جرمیه؟؟؟(به طور خاص این تاپیک خیلی نظرم رو جلب کرد و به خاطر این ایده جدا باید به محمدرضا آفرین گفت) یا تلاش به جهت گشت رصدی اعضای فروم و...خیلی خوشحالم کرد.با این حال برای به نتیجه رسیدن این اقدامات لازمه که یک سری قوانین در مورد این فروم اضافه بشه.ببینید برای مثال هر کسی می تونه هرموقع خواست سوال هفتگی طرح کنه که اصلا جالب نیست.گاهی سوالاتی رو داریم که با اعتراض به جای اعضا مبنی بر غیر استاندارد بودن یا ساده بودن مواجه می شه و بعضا پیش میاد که یک ماه این تاپیک بدون سوال می مونه ومشکلاتی از این دست که در تمام این مدل تاپیک ها وجود داره.چنین تاپیک های خاصی به نظرم لازمه یک مسئول برای خودش داشته باشه که بتونه به امورش ساماندهی کنه.کسی که متخصص باشه.
در کنار این ها مشکلی که فکر می کنم در تالار وجود داره تعداد بی رویه ی تاپیک ها و مفهوم نبودن عنوان تاپیکه که استفاده از تالار رو خیلی سخت می کنه و باعث میشه خیلی جاهاش از دست مدیریت خارج بشه.در این مورد بعد ها دقیق تر خواهم شد و جزئی موارد رو عرض می کنم.
و در پایان این که ایا مدیریت محترم موافق هستند چنین تغییراتی در تالار ایجاد بشه و کار رو شروع کنیم؟
متشکرم از همگیتون.ایده هام رو دقیق تر به طور خصوصی عرض می کنم

پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - amir adib - 10-23-2012

من برای خبر گزاری ابراز امادگی میکنم