تالار گفتگو ستاره‌شناسان
پيشنهاداتي جهت ارتقاء تالار - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: تماس با مدیران تالار (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: تماس با نگاهبان ها و مدیر کل (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: پيشنهاداتي جهت ارتقاء تالار (/showthread.php?tid=2404)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

پيشنهاداتي جهت ارتقاء تالار - N.Sayah - 07-08-2013

من میگم چرا باید کارها در طول هم انجام بشه که اولویت ها پشت سر هم باشن؟
این سه مورد رو که ذکر کردین میشه به موازات هم انجام داد که هم اخبار و اطلاع رسانی باشه هم آموزش و پرسش و پاسخ
فک میکنم 10 نفر به راحتی بتونن این کارها رو انجام بدن
هر کدوم از این موارد مزیت های خودشو داره که نبود یا کمرنگ بودن هر کدومشون باعث نقص تالار میشه

پيشنهاداتي جهت ارتقاء تالار - Regulus - 07-08-2013

لطفا این نظرسنجی رو بردارید.

پيشنهاداتي جهت ارتقاء تالار - هلیا - 07-09-2013

سلام
دوستان بهتره عمل کنیم با حرف زدن که کاری از پیش نمیره
اینجا تاپیکی در مورد فیلم های نجومی توی انجمن داریم یا نه؟
اگه نداریم بهتره درست بشه و به معرفی فیلما و لینکی واسه دانلود بپردازه
نجوم برای کودکان هم که عالیه من خیلی مشتاقم بهتره دست به کار بشیم من امادگی خودمو اعلام میکنم
بازی های نجومی هم که امروز دیدم خیلی خوب بود
یه پیشنهاد دیگه برنامه اسمان شب فک کنم هنوز داره پخش میشه اگه پخش میشه بهتره از دو روز قبلش اطلاع رسانی بشه و روز بعد پخش برنامه میتونن افرادی از چکیده مطالب گفته شده در برنامه رو بیان کنن و حتی راجع به بعضی از مطالب اون بحث بشه
اگه موافقین بهتره زود تر دست به کار بشیم

پيشنهاداتي جهت ارتقاء تالار - amir adib - 07-09-2013

درمورد فیلم فکر کنم بود :confused:

amir adib نوشته: درمورد فیلم فکر کنم بود :confused:

اگه میتونی بیا برگرد ببین میتونی پیدا کنی یا نه چون من گشتم چیزی پیدا نکردم

پيشنهاداتي جهت ارتقاء تالار - Regulus - 07-09-2013

من به شکل داوطلبانه، مسئولیت ارائه چکیده مطالب مجله نجوم (چون چکیدست، نه تنها کپی رایت نقض نمیشه، بلکه تبلیغی هم برای مجله میشه)، در صورت امکان برنامه اسمان شب و معرفی starry night رو به عهده میگیرم.
امیدوارم دوستان بخاطر چند شغله بودن گیر ندن.
برای مجله اسمان شب، سایر نرم افزار های نجومی، معرفی سایت های نجومی (معرفی باید کامل باشه و تمام مزایا و معایب سایت گفته بشه)، معرفی کتاب ها (با جزئیات انتشار و توضیح در مورد محتوا) و سایر رسانه ها نیاز به افرادی داریم. در صورت تمایل، امادگیتونو اعلام کنید.

پيشنهاداتي جهت ارتقاء تالار - amir adib - 07-09-2013

در مورد کتاب فکر نمیکنم کسی باشه که به همه ی کتابا دسترسی داشته باشه . باید این وظیفه به چند نفر داده بشه .

مگر اینکه بریم کتاب خونه و ...

سلام
عالیه ولی فک میکنم برنامه اسمان شب رو باید در اولویت قرار بدیم خودم میخوام یه سری فیلم جداب معرفی کنم نجوم کودکان رو هم دوس دارم ابتدا باید یه سری سوالات مث چرا اسمون ابیه یا چرا ستاره ها چشمک میزنن گذاشته بشه و زیر اونا جواب هایی که از حدود 10 خط تجاوز نکنه بذاریم تا خسته کننده نباشه

پيشنهاداتي جهت ارتقاء تالار - Regulus - 07-09-2013

فکر میکنید بچه هایی با چه رده سنی ای به تالار مراجعه میکنن؟ باید با توجه به اینکه اطلاعات اولیشون چقدر هست، مطلب بذارید.بچه ها خوششون نمیاد که احساس کنن دیگران اونارو بچه و بی اطلاعات فرض میکنن.هر چند بخشی از این اطلاعات میتونه کمکی برای والدین، برای پاسخگویی به سوالات فرزندانشون باشه.

من فک میکنم 8 سال به بالا
در ضمن به فرض مامانی که هیچی از نجوم نمیدونه بخواد به پرسش بچه ش پاسخ بده باید که ساده باشه
از نظر من باید افراد خود تالار که خواهر یا برادر کوچیک تر دارن سوالات اونا رو مطرح کنن که ببینیم در چه حدودی هست این سوالات البته باتوجه به سن