کتاب اعداد ( چهارمین کتاب تورات به معنی < در بیابان > )
[COLOR="#0000FF"] این متن رو من در یک فیلم پیدا کردم که کشیشی در حال موعظه آن بود و من کلمه به کلمه آنرا نوشتم شاید برای شما هم جالب باشه.

کتاب اعداد را بخاطر بیاورید: جایی که خداوند در سرزمین موعود(کنعان ) به موسی فرمان داد ولی موسی مردد بود بنابراین افرادی را برای بررسی به آن سرزمین فرستاد و آنان با داستانهای وحشتناکی باز گشتند . داستانهایی از وجود شیاطین و هیولاهایی به اشکالی که هرگز ندیده بودند ، آنان بهشون میگفتند غول پیکران.
آنان میگفتند آنها به شکلی بودند که گویی ملخی در چشمانشان بود و مردم قوم بنی اسرائیل وحشت زده شدند.****چطور میتوانیم در برابرشان جان سالم بدر ببریم آنان امیدشان را از دست دادندآنها فراموش کردند که در زیر آسمان و روی زمین تا زمانی که در مسیر درست قدم بردارند دلیلی برای وحشت کردن وجود ندارد.همانا خداوند انسان را با دمیدن نفسش درگل آفرید و در هر کدام از ما مقدار کوچکی از نفس خداوند وجود دارد.

[/COLOR]
پاسخ

پیام‌های این موضوع
کتاب اعداد ( چهارمین کتاب تورات به معنی < در بیابان > ) - توسط mars - 05-18-2012, 06:17 PM