شروع مدارس،فرصتی دوباره
Sky_Watcher نوشته: خانواده ی من که مشکلی نداره
برادرام به من میگن که رشته ی نجوم میتونه برای تو رشته ی خوبی باشه چون تو هم کف نجومی و هم درست و نجومت خوبه Big Grin
به من میگن برو و خاندان ابراهیمی رو سرافراز کنن :lol: :lol:

مادرم هم میگه هر جا میری موفق باش و درست رو بخون Smile

من همین وضعیت رو دارم اما با این تفاوت که واژه ی "نجوم" رو از جملات باید حذف کنم ! Cry :oops:
البته فکر نکنید که منو دارن شکنجه می کنندها :wink: ! خدایی مامان و بابای من نسبت به پدر و مادر های دوستام یا نسبت به فامیل هامون واقعا فرشته اند! Big Grin که البته واقعا هم هستند ! Big Grin Big Grin اما چه کنم که من انتظارات بیشتری دارم ،البته تقصیر من هم نیست ، شرایط فعالیت های نجومی همینه که به آزادی عمل بیشتری نیاز داره !
ولی مطلب بعدی اینه که برای چنین مسائلی ، (از نظر فرهنگی) پسرها شرایط بهتری دارند! :roll:
ولی در کل اگر پدر و مادرها چیزی میگن به خاطر خودمونه ، چون فکر می کنند که اون کاری که اونها می گن برای ما بهتره ! اما اگر امیدوارانه به قضیه نگاه کنیم ، شاید تنها راه نجات این باشه که بتونیم فکر پدر و مادر هامون رو نسبت به این قضایا و خصوصا "نجوم "
بازتر و بهتر کنیم ! خدا رو چه دیدید ، شاید اونها هم یه روزی منجم آماتور شدند! Big Grin
(حالا که حرف معدل به میون اومد ، برای این که کم نیارم ، من هم بگم که من هم معدلم هر سال نزدیک به بیسه و بعضی وقتها هم بیست! Big Grin )
پاسخ

پیام‌های این موضوع
شروع مدارس،فرصتی دوباره - توسط Sun girl - 09-25-2009, 06:50 AM
شروع مدارس،فرصتی دوباره - توسط stella - 09-13-2010, 06:07 PM
شروع مدارس،فرصتی دوباره - توسط iman2 - 09-13-2010, 06:12 PM
شروع مدارس،فرصتی دوباره - توسط sunyyyyy - 09-13-2010, 06:51 PM
شروع مدارس،فرصتی دوباره - توسط omid1100 - 09-14-2010, 03:25 PM
شروع مدارس،فرصتی دوباره - توسط stella - 09-14-2010, 05:37 PM
شروع مدارس،فرصتی دوباره - توسط sunyyyyy - 09-15-2010, 08:31 AM

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان