آیا نیبیرو واقعا وجود داره؟
سلام. من همیشه دوست دارم راجع به چیزهای ناشناخته مطالعه کنم و بدونم. اما تنبلی امان نمیده. سرم درد میگیره!!! :lol:
به هر حال....

عده ای بر این باورند که در سال 2012 سیاره ای به نام نیبیرو با سیاره زمین برخورد خواهد کرد. آیا چنین سیاره ای وجود داره؟ همون عده میگن که بله این سیاره وجود داره. اما دولتها نمیخوان چیزی راجع بهش بگن و اطلاعات سری در این باره پیش دولتهای قدرتمند محفوظ هست!

از استادان می خوام من رو راهنمایی کنن و توضیحاتی بدن.
پاسخ
سلام

حالا چه فرقی میکنه وجود داشته باشه، یا نه، یا اینکه ما در 2012 نابود بشیم یا زندگی ادامه پیدا کنه. بنظر من باید در اموری که لااقل در حال حاضر فرار از اونها از اراده ما خارجه، موضوع رو به خدا بسپاریم چرا که او اینطوری خواسته.

فرض کنیم این موضوع صحت داشته باشه و بتونیم این سیاره را با پرتاب موشک اتمی منهدم کنیم و احتمال برخورد اون رو منتفی. محاسبات جدید مکانیک سماوی نشون داده که چنین کاری احتمال برخورد خورده سیارکهای اون سیاره اولی مهندم شده رو چند صد برابر میکنه!.

اگر مشیت الهی بر نابودی باشه، نابود میشیم و اگر قرار به موندن باشه، می‌مونیم. این چیزا فعلاً از قدرت کنترل ما خارجه. فعلاً فقط باید زندگی کرد و خوب زندگی کرد. من نگران آینده نیستم، چرا که خودش از راه میرسه.

مسلماً اگر موندیم، و یروز توانستیم به فضای فرا ابعادی چنگ بیاندازیم، میفهمیم چقدر مشکلاتی شبیه برخورد سیارکها و مانند این پیش پا افتاده بوده. اونوقت یه سری مشکلات فرا ابعادی پیش میاد و ...

اینه جریال سیال زندگی از ابتدای پیدایش موجودی بنام انسان با قدرت تفکر و همیشه نیز ادامه خواهد داشت.

ممنون/.
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
پاسخ
كسي از آينده به هيچ وجه خبر نداره.
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool. Richard Feynman
پاسخ
برای منم جالبه
آیا این سیاره واقعا وجود داره(تا جایی که یادم میاد به اون x هم میگن)
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
Virologist نوشته: برای منم جالبه
آیا این سیاره واقعا وجود داره(تا جایی که یادم میاد به اون x هم میگن)
فکر کنم سیاره ی x سیاره ای بود که احتمال میدادند سیاره ی دهم باشه.(موقعی که پلوتو سیاره بود، دهمی میشد)
من تا به حال در مورد این چیزی نشنیدم.
گل نیلوفر در مرداب می روید تا همه بدانند در سختی ها باید زیبایی آفرید!
http://astrophoto.aminus3.com
پاسخ
من حاضرم شرط ببندم سال 2012 هیچ اتفاقی نمیفته به غیر از جنگ های معمولی
پاسخ
در عصر مارهواره‌ها و تلسكوپ‌هاي فضايي اين مباحث رو بايد با مباحث جالب فيزيك و زيست‌شناسي عوض كنيم.
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool. Richard Feynman
پاسخ
با سلام:منم چند روزی فکرم سر این مساله مشغول بود.اگه همچین چیزی وجود داشته باشه منطقیه که دولتها بخوان این مساله رو پنهان کنن که وحشت عمومی به وجود نیاد ولی از طرفی رویداد به این بزرگی بالاخره باید تا حالا درز پیدا میکرد و یا حد اقل چند منجم مستقل که این همه کشفیات گوناگون از جمله دنباله دارها وسیارکها وسیارات خارج از منظومه شمسی را انجام میدن تا حالا به اون پی میبردند وبقیه رو با خبر می کردند.
ما جهان را چون طوماری باز کردیم وبه وقتش خواهیم بست.
پاسخ