نظرسنجی: به نظرتون كدومشون با ايمان ترند؟
استيون هاوكينگ
7.69%
1 7.69%
نيتون
15.38%
2 15.38%
آلبرت انيشتين
76.92%
10 76.92%
مجموع 13 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

دانشمندان با ایمان
آینشتاین هنوز درک نشده که تصور بشه
در ضمن نگذارید بحث فساد اخلاقی هاوکینگ رو مطرح کنم
در ضمن کتاب کیهان در پوست گردو ترجمه خیلی بدی شده اصلیش خیلی بهتره اگه کسی میخاد بخونه ترجمه رو نخونه بهتره(البته این یه توصیه هست)
[url=http://skyofstarrynight.mihanblog.com][/url]The world will not be destroyed by those who do evil but by those who watch them without doing anything. _ Albert Einstein

http://www.skyofstarrynight.mihanblog.com
پاسخ
انشتین هیچ نیازی به تعریف شما و همینطور تحقیر هاکینگ نداره.
انشتین، هاکینگ و تمام دانشمندا قبل از هر چیزی یک انسانن و از عالم غیب نیومدن. هیچکدوم اونقدر که دیگران بزرگ میکنن، بزرگ و دست نیافتنی و در واقع بی اشتباه نیستن. چه انشتین، چه هاکینگ و چه هر دانشمند دیگه ای، نظراتی داشتن که بعدها خلافش ثابت شده.
از اینکه بخوایم از یک نفر بت بسازیم خیلی بدم میاد. این فقط کار کسایی هست که در خودشون توانایی رسیدن به اون فردو نمیبینن و هیچ تلاشی هم براش انجام نمیدن.
پاسخ
[quote=kamy]آینشتاین هنوز درک نشده که تصور بشه
در ضمن نگذارید بحث فساد اخلاقی هاوکینگ رو مطرح کنم

[COLOR="#FF0000"]
دوست گرام جریانات شخصیه هر کسی به خودش مربوطه . یه دانشمند به قول دوستمون قبل از اینکه یه دانشمند باشه یه انسانه با همه غرائض انسانی .....من نه تائید میکنم این مسئله رو و نه رد تنها بعد علمی این دانشمند رو آنالیز کنیم نه شخصی و اعتقادی .
[/COLOR]
پاسخ
بله شما درست میگید من اشتباه کردم آینشتاین هم نظریه ی جهان ایستارو داد ولی اشتباه بود
[url=http://skyofstarrynight.mihanblog.com][/url]The world will not be destroyed by those who do evil but by those who watch them without doing anything. _ Albert Einstein

پاسخ
[COLOR="#0000FF"]
با سلام و سپاس به شما دوست عزیز درسته حق باشماست ..آلبرت انیشتین در سال 1917 عبارت “ثابت کیهانی” را به نظریه نسبیت عمومی خود وارد کرد تا مطابق با تفکر فیزیکدانان آن زمان معادله ای را برای پیش بینی جهان ساکن ارائه کند زمانی که مشخص شد جهان در واقع ثابت نیست بلکه در حال بزرگتر شدن است، انیشتین این عبارت را مردود اعلام کرد و برای همیشه از آن به عنوان بزرگترین اشتباه زندگی خود یاد کرد.[/COLOR]
پاسخ
گرچه واقعا به هاوکینگ به شکل یه نابغه نگاه می کنم و نه الگوی اخلاقی اما سر این موضوع فساد اخلاقی، به نظرم با دنبال کردنش به نتایج با مزه ای می رسیم، من با سرچ کردن "فساد اخلاقی هاوکینگ" در گوگل به صفحه یه خبرگزاری به نام بشارت نیوز رسیدم، که با توجه به elephant wet نبودنش، و اسمش و بقیه تیتر های خبراش معلومه چه کارس که واردش نمی شم،تیتر اینه:فساد اخلاقی دانشمندی که منکر وجود خدا شده بود!
فساد اخلاقی دانشمندی که منکر وجود خدا شده بود! - بشارت نیوز
نمی دونم برداشت شما چیه ولی برداشت من یه حرکت سخیفه، خوب به ادامه ماجرا می پردازیم،بگذریم از اینکه اسم ایشون رو در متن خبر هاوکینز نوشته و نه هاوکینگ،و البته شاید با داوکینز اشتباه کردن. نکته با مزه تر این تیکس:"شکایت چند تن از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه هاروارد در ایالت ماساچوست آمریکا اعلام کرده است که از سوء استفاده جنسی بزرگترین استاد فیزیک این دانشگاه، پروفسور استیون هاوکینز پرده برداشته اند."
هاوکینگ استاد کمبریجه، و کمبریج در انگلستان، در حدود 4500 کیلومتر با هاروارد فاصله داره با مراجعه به سوابق هاوکینگ هم مشخص می شه در هیچ دوره ای از زندگیش نه استاد و نه حتی محقق در هاروارد نبوده، اگر اومده آمریکا؛ اومده مدالی چیزی گرفته، سخنرانی کرده برگشته.
به نظر می آد نویسنده عزیز که تصورش از ساختار علم دنیا اینه که یه دانشگاه معتبر فقط به اسم هاروارد وجود داره(که خودش قابل تقدیره) همه چیزو به هم بافته، ایضا صحنه پردازی اینجاش آدم رو یاد فیلم چند مدت قبل دانشگاه آزاد نمی دونم کجا می ندازه:
"این جنجال زمانی آغاز شد که یکی از دانشجویان دختر فیلمی که مخفیانه و توسط موبایل از صحنه های آزاردهنده جنسی پروفسور هاوکینز تهیه کرده بود در اختیار رییس دانشگاه هاروارد قرار داد."
اصولا این تیکه دادن فیلم به رییس دانشگاه هم جالبه، در دنیای متمدن فیلم اینجوری رو می ذارن رو یوتیوب که البته اینجا elephant wet هست،یا می فروشن به سایت های سلبریتی، یا می دن پلیس یا دیگه ته تهش دپارتمان منابع انسانی دانشگاه، این تیکه رییس دانشگاه خیلی ایرانی بود، معلومه طرف خیلی به رییس جمهور نامه نوشته.
این تیکه رو هم داشته باشید که از عمق بی اطلاعی طرف از اکنون هاوکینگ خبر می ده:
"پس از شکایت جسیکا، چندین دانشجوی دختر و پسر نیز علیه استیون هاوکینز ادعاهای مشابهی مطرح کرده اند. در حال حاضر کرسی استادی استیون هاوکینز در دانشگاه هاروارد تعلیق و تحقیقات در این زمینه توسط پلیس محلی ادامه دارد."
این وسط اگر از وضع جسمانی هاوکینگ بگذریم که اتفاقا به نظرم با اون صدای کامپیوتری خیلی با مزه می شه موقعیت رو تصور کرد، با سرچ کردن اسم اون مجله و هاوکینگ، نزدیکترین مورد خبر رفتن هاوکینگ به استریپ کلابه که حداقل در نظر من با آزار جنسی یه دانشجو خیلی فرق داره و البته جوابش در جاهای دیگه داده شده، نیاز به گفتن نیست که دانشجوهه هم اسمش رو با هر املایی بگید گشتم و نیافتم، نگردید نیست، کلید واژه "sexual harassment hawking" هم البته به نتیجه دلخواه نرسید
پاسخ
souroush.sepehr نوشته: گرچه واقعا به هاوکینگ به شکل یه نابغه نگاه می کنم و نه الگوی اخلاقی اما سر این موضوع فساد اخلاقی، به نظرم با دنبال کردنش به نتایج با مزه ای می رسیم، من با سرچ کردن "فساد اخلاقی هاوکینگ" در گوگل به صفحه یه خبرگزاری به نام بشارت نیوز رسیدم، که با توجه به elephant wet نبودنش، و اسمش و بقیه تیتر های خبراش معلومه چه کارس که واردش نمی شم،تیتر اینه:فساد اخلاقی دانشمندی که منکر وجود خدا شده بود!
فساد اخلاقی دانشمندی که منکر وجود خدا شده بود! - بشارت نیوز
نمی دونم برداشت شما چیه ملی برداشت من یه حرکت سخیفه، خوب به ادامه ماجرا می پردازیم،بگذریم از اینکه اسم ایشون رو در متن خبر هاوکینز نوشته و نه هاوکینگ،و البته شاید با داوکینز اشتباه کردن. نکته با مزه تر این تیکس:"شکایت چند تن از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه هاروارد در ایالت ماساچوست آمریکا اعلام کرده است که از سوء استفاده جنسی بزرگترین استاد فیزیک این دانشگاه، پروفسور استیون هاوکینز پرده برداشته اند."
هاوکینگ استاد کمبریجه، و کمبریج در انگلستان، در حدود 4500 کیلومتر با هاروارد فاصله داره با مراجعه به سوابق هاوکینگ هم مشخص می شه در هیچ دوره ای از زندگیش نه استاد و نه حتی محقق در هاروارد نبوده، اگر اومده آمریکا؛ اومده مدالی چیزی گرفته، سخنرانی کرده برگشته.
به نظر می آد نویسنده عزیز که تصورش از ساختار علم دنیا اینه که یه دانشگاه معتبر فقط به اسم هاروارد وجود داره(که خودش قابل تقدیره) همه چیزو به هم بافته، ایضا صحنه پردازی اینجاش آدم رو یاد فیلم چند مدت قبل دانشگاه آزاد نمی دونم کجا می ندازه:
"این جنجال زمانی آغاز شد که یکی از دانشجویان دختر فیلمی که مخفیانه و توسط موبایل از صحنه های آزاردهنده جنسی پروفسور هاوکینز تهیه کرده بود در اختیار رییس دانشگاه هاروارد قرار داد."
اصولا این تیکه دادن فیلم به رییس دانشگاه هم جالبه، در دنیای متمدن فیلم اینجوری رو می ذارن رو یوتیوب که البته اینجا elephant wet هست،یا می فروشن به سایت های سلبریتی، یا می دن پلیس یا دیگه ته تهش دپارتمان منابع انسانی دانشگاه، این تیکه رییس دانشگاه خیلی ایرانی بود، معلومه طرف خیلی به رییس جمهور نامه نوشته.
این تیکه رو هم داشته باشید که از عمق بی اطلاعی طرف از اکنون هاوکینگ خبر می ده:
"پس از شکایت جسیکا، چندین دانشجوی دختر و پسر نیز علیه استیون هاوکینز ادعاهای مشابهی مطرح کرده اند. در حال حاضر کرسی استادی استیون هاوکینز در دانشگاه هاروارد تعلیق و تحقیقات در این زمینه توسط پلیس محلی ادامه دارد."
این وسط اگر از وضع جسمانی هاوکینگ بگذریم که اتفاقا به نظرم با اون صدای کامپیوتری خیلی با مزه می شه موقعیت رو تصور کرد، با سرچ کردن اسم اون مجله و هاوکینگ، نزدیکترین مورد خبر رفتن هاوکینگ به استریپ کلابه که حداقل در نظر من با آزار جنسی یه دانشجو خیلی فرق داره و البته جوابش در جاهای دیگه داده شده، نیاز به گفتن نیست که دانشجوهه هم اسمش رو با هر املایی بگید گشتم و نیافتم، نگردید نیست، کلید واژه "sexual harassment hawking" هم البته به نتیجه دلخواه نرسید

این حرفای بی پایه و اساس فقط برای خراب کردن این دانشمند بزرگ زده شده
این بنده خدا حرکت که هیچی حتی نمیتونم جسمش رو تکون بده
هر کسی که حرفی بزنه و اون حرف با اعتقاداتشون جور نیاد هر کاری میکنن که بکوبنش. هرچند این بنده خدا منکر وجود خدا نشده بود فقط گفت این دنیا بدون هدایت مستقیم خالق هم میتونه ادامه بده
پاسخ
سعی کنید خبر هارو از یه منبع نگیرید
یه مشت سایت به ظاهر دین دار چهره این پیرمرد رو پیش خیلی ها خراب کردن این
من خودم این خبر رو فقط تو همین جور سایتای ایرانی خوندم تو هیچ سایتی که انگلیسی باشه نبود حتی خود خبرگزاری های انگلستان

پاسخ
همیشه به گفته فکر کنید نه به گوینده !
اعتقادات و زندگی و ... هر کس به خودش ربط داره . اون چیزی که ما بهش باید اهمیت بدیم مطالب علمی اثبات شده است
پاسخ
اگه تو ایران یه بمب منفجر بشه امکان داره خبر گزاری های ایران هیچی نگن بعد خبر گزاری های افغانستان این رو اعلام کنن؟

وقتی خبر گزاری های خود انگلیس هیچی نگفتن این خبر از کجا در اومده؟

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان