به نظر شما ...
سلام
در این تاپیک هرگونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به سایت و عملکرد مدیران و هر چیز دیگه ای که به نظرتون می رسد را بنویسید.
البته از کاربران معمولی انتقاد نکنید و اگر هم انتقادی دارید با استفاده از سرویس پیام خصوصی با هم در تماس باشید.

پاسخ
به عنوان مثال
به نظر من سیستم فنی سایت باید تغییر پیدا کند.
قالب تکراری و صفحه نخست باید اصلاح شود و چند مورد دیگر

پاسخ
به نظر من این تارگاه عالیه اما به خاطر تنوع شاید بهتر باشه قالب سایت عوض بشه اما اگر این باعث این بشه که سایت چند روز تعطیل بشه من فکر می کنم بهتره انجام نگیره
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
امیدوارم که آقای جعفری زاده پی گیری کنند.

پاسخ
سلام دوستان
طراحی قالب یک سایت کار بسیار وقت گیر و دشواری است. در این میان بسیاری اعتقاد دارند که این سایت باید قالبش عوض شود. اما برای همین قالب 1 سال تلاش شده، بنابراین تا شهریورماه 1388 باید صبر کنیم تا تغییرات اساسی در آن داده شود. بسیاری از بخشهای سایت مشکل دارد که آن هم اصلاح و درست خواهد شد.

با تشکر از شما
پاسخ
ممنون از لطف و زحمات شما

پاسخ
سلام.یک نکته رو یادم رفت عرض کنم:
وقتی چند نفر باهم در تالار هستند و وقتی یک نفر پستی می نویسد نفردیگر متوجه نمی شود وباید دوباره go toرادربالای مرور گر بزند و صفحه دوباره باز شود تا پست جدید قابل مطالعه شود.لطفا اگر امکانش موجود است این مشکل را پیگیری بفرمایید
پاسخ
اگه تالار چت روم داشت خیلی خوب می شد.
و اگر افراد آنلاین را در صفحه دیباچه نمایش می داد عالی بود.

پاسخ
بله جفتشون واقعا مهمن من هم یادم رفت بگم.امیدوارم جناب جعفری زاده پیگیری کنن
پاسخ
Observer نوشته: سلام دوستان
طراحی قالب یک سایت کار بسیار وقت گیر و دشواری است. در این میان بسیاری اعتقاد دارند که این سایت باید قالبش عوض شود. اما برای همین قالب 1 سال تلاش شده، بنابراین تا شهریورماه 1388 باید صبر کنیم تا تغییرات اساسی در آن داده شود. بسیاری از بخشهای سایت مشکل دارد که آن هم اصلاح و درست خواهد شد.

با تشکر از شما

همین که به این سرعت ایشون جواب دادن نشان دهنده این است که به نظرات کاربران احترام گذاشته می شود.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان