kastor va polux
سلام
مدیریت شما رو تبریک می گم و امیدوارم که بتوانید در کنار کاربران دیگر موفق باشید و شاهد پیشرف روز افزون شماو بقیه دوستان در نجوم باشیم.
شیرمردی

البته گویا اسم کاربری شما نیز تغییر کرده.
Castor and Pollux

پاسخ
آقا تبریک فراوان!
خوشحال شدیم جناب اسماعیل پور امیدوارم همونجور مثل قبل پست بزارین و غرور نگیرنتون :lol:
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
تبریک و تسلیت میگم
تسلیت برای اینکه میدونم چه مسئولیت سختی بهتون واگذار شده و چالش های پیش رو رو میدونم
تبریک برای سمتتون و اینکه این ففروم خیلی کم حاشیست Smile
پاسخ
راستش من غافلگیر شدم. از همتون خیلی متشکرم.مخصوصا از اقای جعفری زاده و اقای شیرمردی.مخلص اقای روشندل و اقای افشار پور و اقای گل محمدی و بقیه اعضا هم هستم تمام تلاشمو می کنم تا مدیران محترمو کمک کنم.بازم از همتون متشکرم. Big Grin
من وقتی وارد این تالار شدم فقط خواستم سریع ثبت نام کنم.برای نام کاربری هم اولین چیزی که به ذهنم رسید نوشتم(kastor va polux)این دو تا ستاره ی معروف دو پیکر.اما به خاطر عجله ای که داشتم املاشونو اشتباه نوشتم.بعد فهمیدم که اشتباه شده اما چون همه تو تالار منو به این اسم می شناختن عوضش کردم.حالا بابت این هم واقعا ممنونم. Big Grin
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
تبریک میگم آقای اسماعیل پور...

ان شاء الله چرخش براتون بچرخه :lol:

پیروز باشید
"والسَماءَ بَنَیناها باَیدٍ وَ اِنا لَمُوسِعُونَ"

آسمان را با دست قدرت خویش بنا نهادیم و بی وقفه بر وسعت آن می افزاییم...

هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ...
http://www.m31galaxy.blogfa.com
پاسخ
آقا تبریک می گم ، من که میگم انتخاب خیلی خوبی بود
ان شا الله با هم دیگه تالار رو می ترکونیم
------------
شرمنده یه روز یوزر من خراب بود نتونستم پست بدم
پاسخ
از همتون متشکرم.تمام تلاشمو می کنم تا اقای جعفری زاده رو پشیمون نکنم
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
بعد از این همه تبریم و تسلیت، این مدریت برای مدت محدودی به صورت آزمایشب تا ثبت کامل است و مدیر وظایفی دارد که بخشی از آن را بیان می کنم :

1. مدیر تالار می بایشت مراقب پستهای بیهوده و خلاف واقع و غیر اخلاقی باشد.

2. مدیر تالار باید سعی خود را در جذب افراد مختلف در تالار بعمل آورد.

3. مدیر نمی تواند بدون دلیل مطلبی را پاک و یا جابجا نماید و در صورت این کار باید پاسخگو باشد.

مابقی بماند تا بعد............
پاسخ
برای شروع پیشنهاد میدم سوژه های اضافه و نامرتبط با بخش ستاره شناسی در کتب آسمانی رو حذف یا منتقل کنید
پاسخ
سلام.
میدونم یه کم دیره ولی منم خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خوشحال شدم واقعا شایستگیشو داشتین.صمیمانه تبریک میگم.
راستی اقا مدیر هوای مارو داشته باشین ها :wink:
موفق باشید

ZorO
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان