عجیبه!!!!
سلام خوب هستین؟
چون خیلی وقت هست که اینجا مطلب ننوشتم....
نه اینکه خودم نخوام....
هر وقت میمدم تو این سایت میزد نشانی ip شما بسته است یا اگر تالارهای گفتگو را میاورد تا ورود را میزدم با رمز دوباره اون پیام مزخرف را میننوشت شاید این تایپیک دوباره اخرین تایپیک من باشه....
چون این دفعه تا ورود را زدم و رمزم را وارد کردم گفت ورود شما با موفقیت انجام شد...اول فکر کردم چشمام اشتباه میبینه ولی با کمی دقت بیشتر خیلی تعجب کردم....
نمیدونم چرا اینطوری میشد ولی با خودم فکر کردم که من را از اینجا انداختین بیرون...
در هر صورت میخوام یک سری عکس قدیمی براتون بزارم که مال دوره ای هست که هنوز فتو شاپ نبوده....
امیدوارم لذت ببرید.....[attachment=0:2mlkr4m0]ufo-pictures-07.jpg[/attachment:2mlkr4m0]

فایل‌های پیوست
.jpg   ufo-pictures-47.jpg (اندازه 22.02 KB / تعداد دانلود: 315)
.jpg   ufo-pictures-11.jpg (اندازه 22.34 KB / تعداد دانلود: 316)
.jpg   ufo-pictures-07.jpg (اندازه 27.12 KB / تعداد دانلود: 315)
پاسخ
سلام
عكس هاي جالبي بود. متشكرم.
اما قابل توجه شما و كاربران ديگر تالار در صورت بروز هرگونه مشكل و نقص فني در سايت با آقاي جعفري زاده مدير سايت تماس بگيريد و مشكل خود را مطرح كنيد.
شماره هاي تماس

09169110029
09354844077

پاسخ
عكساي جالبي هستن. اما تاويل و تفسيرش چي ميشه؟
پاسخ
در مورد عکس های آخری نمی دانم اما عکس اول ، عکسی است که در طی 40 سال گذشته بسیار خبر ساز شد و عکاس آن که اگر اشتباه نکنم اسمش مارک دوان بود در روز های پایانی عمیر خود گفت که آن عکس تنها یه دروغ بوده و اون چیزی که به عنوان بشقاب پرنده می بینید چیزی نیست جز یک در نوشابه که همسر عکاس آن را پرتاپ کرد و عکاس از آن با سرعت بالا عکس گرفت.
عکس های بعدی رو هم کاری نداره که با فتوشاپ درست بشن.
یه عکس قدیمی رو هم می شه با فتوشاپ ادیت کرد
عضو هیئت سرپرستی انجمن نجوم افلاک
http://www.kiarash.aminus3.com

کیارش مشعوفی
پاسخ
عکس وسط که اصلا عجیب نیست
شما کافیه مردم رو ببینید که اصلا عین خیالشون نیست ( پیاده رو سمت راست ) و دارن راه خودشون رو میرن و اگه چیز خاصی بود همه میریختن تو خیابود که اونو ببینن !
پاسخ
از مدت ها پیش یک سوال فکرم رو مشغول می کنه...
چرا ما باید اینقدر به یوفو ها توجه کنیم؟
اگه ما با این دید نگاه کنیم که اونها هم مثل ما یک موجودن اینقدر مساله برامون بزرگ جلوه نمی کنه...
و خداوند اسمان را آفرید..........
پاسخ
عکس های جالبی هستند ولی محلشان کجاست :?: :?: :?: :?:
در زير آسمان كوير به سر ميبرم.....

و اين داستان آسمان است و همچنان ادامه دارد ....

آسمان بالاي سرم شيري و آسمان دلم سبز است .....

سر بزنيد : http://www.lootsky.blogveb.com
پاسخ
شايد اين عكسا ساختگي باشن ولي تكليف اون همه فيلمي كه از اشيا عجيب و غريب ضبط ميشه چيه؟ نمونه اشو يكي دو روز پيش نشون مي داد.
پاسخ
خب پاسخ سوال شما اینجاست sun girl
Sun girl نوشته: از مدت ها پیش یک سوال فکرم رو مشغول می کنه...
چرا ما باید اینقدر به یوفو ها توجه کنیم؟
اگه ما با این دید نگاه کنیم که اونها هم مثل ما یک موجودن اینقدر مساله برامون بزرگ جلوه نمی کنه...

وقتی که اونها از این راه دراز اومدن پیش ما و در حالی که ما نمی تونیم بریم پیش اونا حتما یه تکنولوژی یا علم و یا صنعت پیشرفته تری نسبت به ما دارند و ما می تونیم از اونها این علم رو بدون هیچ هزینه ای دریافت کنیم .
اما به نظر من همه این نقاشی ها سر کاری هستند ولی موجودات هوشمند فرازمینی وجود دارند
پاسخ
بله حرفتون رو قبول دارم توجه کردن به تنهایی اشکالی نداره ولی بعضی از افراد از این توجه سوءاستفاده می کنن و تخیلان رو جانشینش می کنن و البته از راه های مختلف سود هم می کنن اشکال کار اینجاست.
و خداوند اسمان را آفرید..........
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان