انداختن تصویر تبلیغاتی پپسی کولا روی کره ماه
[COLOR="#0000FF"] نمیدونم این خبر رو خوندید یا نه اما برای من جالب بود

در یک کار تبلیغاتی شرکت پپسی کولا :::

لوگوی پپسی را شامگاه (16خرداد 91) در آسمان خاورمیانه روی کره ی ماه خواهد انداخت...
زمان دقیق این پدیده ی غیرطبیعی و جالب شامگاه پنجم ژوئن به وقت ایران در ساعت 23:30 دقیقه است که در سرتاسر ایران نیز به صورت کامل قابل رویت خواهد بود. مدت تابش احتمالا تنها حدود 15 دقیقه به طول خواهد انجامید

نمیدونم اگه این طرح با موفقیت انجام شد چه بلایی بر سر (احتمالا ) خورشید و دیگر سیارات خواهد اومد حتما هر روز یک شکل جدید خواهند داشت ....نمیدونم قانون هایی که استفاده شخصی رو از اجرام آسمانی ممنوع کرده بودند شامل این قضیایا هم میشه یا نه ؟[/COLOR]
Confusedhock: خیلی باحال میشه. اگه بشه واقعا بزرگترین تبلیغ تاریخ خواهد بود. البته اگه قرار باشه هر شب این کارو بکنن دیگه ماهو نمیشه دید چه برسه به عکاسی و ...
به نظر من خیلی جالبه سوژه خوبی برای عکاسها میشه هرشب یک مارک جدید به نظرتون جالب نیست؟
دوست داشتم به جای تبلیغ نوشابه تبلیغ انسانی تری انجام میشد دوست داشتم پیام صلحی نوشته میشد که خواندنش لرزه به اندام جنگ پیشه گان بندازه ...دوست داشتم پیامی نوشته میشد که در آن پیام همه مال اندوزان به فکر بیچارگانی بیافتند که شاید شاید قسمتی از سهم آنها رو در جیب خود داشته باشند.....و بعد از اون دوست داشتم ماه همون ماه باقی بمونه بدون هیچ تبلیغی .
mars میشه منبع رو بنویسی؟ آخه من در گوگل جست و جو کردم, یه سایت پیدا کردم که سال 2008 این خبر رو داده بود و تازه گفته بود که حقیقت نداره! http://amnesiablog.wordpress.com/2008/03...acts-here/
حتی توی سایت پپسی هم رفتم ولی چیزی ننوشته بود! http://www.pepsi.com/
راستش من فکر نمیکنم تکنولوژی این کارو داشته باشیم. پرتو نوری که فرستاده میشه مگه چقدر قویه؟
[COLOR="#0066ff"]
The truth is that the best ideas sound crazy at first. And then there comes a time when we can't imagine a world without them
[/COLOR]

[COLOR="#00cc00"]The 100 Year Starship organization
[/COLOR]
[COLOR="#0000FF"]
http://vafa-133.blogfa.com/post-714.aspx

[B]من از صحت و کذب خبر اطلاعی ندارم ....ولی فرض رو بر این گرفتم که خبر واقعی باشه.

حتی اگه خبر واقعی هم نباشه بعنوان یک فرضیه علمی میتونه مورد بحث قرار بگیره

لوگوی پپسی را 5 ژوئن روی کره ی ماه مشاهده نمایید !…
بالاخره پس از مدتها شرکت …پپسی توانست طرح تبلیغاتی خود برای تاباندن لوگوی پپسی بر روی کره ماه را که با مخالفت سازمان محیط زیست ملل متحد مواجه بود را به مرحله ی اجرا برساند . بر اساس این برنامه اولین پروژه ی آزمایشی تابش نور بر سطح کره ی ماه در تاریخ 5 ژوئن 2012 (16 خرداد 91) در منطقه خاور میانه که شرایط مناسب تری را برای انجام این کار دارا میباشد انجام خواهد شد . زمان دقیق این پدیده ی غیرطبیعی و جالب شامگاه شانزدهم ژوئن به وقت ایران در ساعت 23:30 دقیقه است که در سرتاسر ایران نیز به صورت کامل قابل رویت خواهد بود . مدت تابش احتمالا تنها حدود 15 دقیقه به طول خواهد انجامید در صورت موفقیت کامل پروژه ،این طرح تبلیغاتی به صورت رسمی در نقاط دیگر جهان توسط شرکت پپسی و احتمالا دیگر غول های عرصه ی تجارت جهانی اجرا خواهد شد.

[/B][/COLOR]
با مارس موافقم. حتی اگه این خبر درست نباشه جالبه که روش بحث کنیم. دور از واقعیت نیست این اتفاق. و ممکنه به زودی شاهدش باشیم! به نظرم این یه ایده جالب تبلیغاتیه. اما به قول marsبهتر درست تر ازش استفاده بشه. اگه برای تبلیغات باشه دیگه باید مدت ها انتظار بکشیم تا بتونیم ماه رو ببینم.
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
ماه کامل موقع رصد عوارض سطح ماه برای بیشتر افراده .

حتما میخوان روی ماه کامل این تبلیغات رو انجام بدن . بنابر این رصد:roll::roll:
amir adib نوشته: ماه کامل موقع رصد عوارض سطح ماه برای بیشتر افراده .

حتما میخوان روی ماه کامل این تبلیغات رو انجام بدن . بنابر این رصد:roll::roll:

اگه اشتباه نکنم شب 14 رجب میشه یعنی وقتی که ماه قرص کامله اما یه چیزی فکرمو مشغول کرده چرا زمان رو وقتی انتخاب کردن که ماه قرص کامله مگر اینکه بخوان از نور خود ماه استفاده کنن و الی فکر کنم اگه ماه نیمه تاریک بود بهتر میتونستن اینکارو انجام بدن .....نور زیادی برای پردازش لازمه .....ولی حتم دارم از نور خود ماه استفاده میشه.
اما من فکر نمی کنم بتونن از نور ماه استفاده کنن, شما اگه یه اینه دستتون بگیرید نمی تونید با نور ماه یه اتاقو بطور کامل روشن کنید. چه برسه به اینکه بخوان دوباره به ماه بتابوننش.
شاید به این خاطره که ماه بلافاصله بعد از غروب خورشید طلوع میکنه و مناطق بیشتری روی کره زمین می تونن اونو تو شب ببینن. مطمئنا کسی صبح زود برای دیدن تبلیغ پپسی از خواب بلند نمیشه.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان