انداختن تصویر تبلیغاتی پپسی کولا روی کره ماه
che nazar haei takhsosi midin khonadam vasam jaleb bodam ama taze karam hichi ham bald nistam mishe komakam konid,vali be nazaram momkene ein etfagh vase bar aval jaleb bashe ama banay khobi nist.
دوست عزیز این نظرات همه در حد حدس و گمان و بصورت تئوریست و هیچکدوم قطعیت نداره .من یکی از خودم میگم که اصلا تخصصی در این امور ندارم . شما هم بیا نظرت رو بده .اینکه میگید این اتفاق برای بار اول جالبه و بعد در صورت تکرار شیرینی بار اول را نخواهد داشت امر طبیعی است اما دوست عزیز اینو یادمون باشه که فن آوریها همیشه ثابت نمیمونن و اونا هم پیشرفته خواهند شد شاید روزی آسمان پر از ستاره ای رو که ساخته دست بشر باشه بصورت مجازی و به وسعت خیلی زیاد بسازن.
کسی نتونست بفهمه خبر صحت داره یا نه؟ :confused::confused:
Milkway نوشته: کسی نتونست بفهمه خبر صحت داره یا نه؟ :confused::confused:
به نظر من تا همون 16 خرداد باید صبر کنیم ببینیم چی میشه.
همش تبلیغاته از این شگرد ها زیاد است یادم میاد قبلا که یکی از اقوام نزدیکمون رفته بود امریکا با خرید هر پپسی یه سی دی بازی پپسی من بهت میدادن که مال پلی استیشن 1 بود
ضرر که نمی کنیم هم فاله هم تماشا نهایتا این که طبق معمول ماه شب 14 را رصد می کنیم و میگیم سبحان الله اگر هم لوگوی پپسی را دیدیم حتما همین جا این خبر را موثق اعلام می کنیم بازهم میگیم جل الخالق !:d
با سلام خدمت تمامی پژوهشگران و اساتید مجرب علم ستاره شناسی و نجوم ...

به نظر بنده این پروسه و پروژه تبلیغاتی کاملاً غیر قابل باور و خارج از هرگونه منطق فکری و علمی و فوق تخصصی می باشد .
بنا به دلایلی که در ذیل به آنها اشاره می نمایم ؛ خواهشمند است کاملا توجه نمائید .

1- با توجه به این که این پروسه تبلیغاتی نیازمند هزینه بالا و تکنولوژی کاملاً فوق پیشرفته خواهد بود بنده به هیچ عنوان به این امر تبلیغاتی از سوی سرمایه داران و دارندگان ثروت پپسی کولا معتقد نیستم چون از لحاظ معنوی کاملاً بر ضد حقوق انسانی بوده و برای بشر مضر می باشد و از لحاظ مادی نیز برای شرکت خردمندانه و به صرفه نمی باشد .

2- همان طور که شما پژوهشگران محترم کاملا به این امر آگاهید که جو مورد احاطه کره زمین از چندین لایه تشکیل شده است Atmosphere و Thermosphere و آخرین لایه Ionosphere می باشد که هر کدام از این لایه ها دارای خواص خیلی خاص بوده و خاصیت بخوصوصی دارند مثلاً Thermosphere یک لایه فوق باریک و در عین حال ضد هرگونه اشئه و نور مضر و همچنین صافی معتبری برای جداسازس اشعات فوق مضر برای انسان ها می باشد .

3 - نتیجه گیری : لایه Ionosphere که لایه اصلی و مورد بحث ماست با توجه دارا بودن مقداری کثیری از فرکانسهای UVF و UVH و خواص فوقالعاده مقناطیسی می باشد که همین امر موجب شده به هیچ عنوان اشعات و پرتو ای نوری که در این علم به کارز رفته است با نام های علمی IZOLeyzer قابل عبور از این لایه نبوده و نمی باشد . پس در پایان این امر تیلیغاتی غیر قابل اجرا بوده و خواهد بود و می باشد ...
در پایان از حسن توجه و تامل عالمانه و موشکافان شما نسبت به صحبت های علمی و تخصصی فوق کمال تشکر و تعقل و تدبر و تاثر را دارم .
پروفسر لوسیفر
شاید نخوان از روی زمین تصویر رو روی ماه بفرستند:?:
اگه بخوان بفرستن كه از زمين ميفرستن ولى چرا پرتو هاى نورى از جو زمين عبور نميكنه؟
خیلی جالبه...باید تا فردا شب صبرکرد..

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان