انیشتن....انیشتن نبود..
سلامی دوباره به همه ...
به نظر شما با توجه به اینکه انیشتن امتحان های ورودی دانشگاه را همیشه رد میشد(یعنی علوم پایه را بلد نبود)میتوانست نظریه های عجیب غریبی مثل کروی بودن فضا بده؟!!!!
یا انیشتن با کسایی چون فراماسون ها(با توجه به یهودی بودنش) یا فرا زمینی ها در ارتباط بوده؟
نباید اینطور قضاوت کرد!شاید علاقه ای به دانشگاه نداشت. Big Grin
و خداوند اسمان را آفرید..........
یه کم بیش از حد غیر منطقیه !
لطفا بیشتر تامل کنید
درود

لازمه حقایقی رو روشن کنم:

دوست عزیز، آلبرت انیشتین فقط در دروسی عمومی و زیست شناسی ضعیف بود و چون آن موقع در هنگام تحصیل دبیرستانی انیشتین در مدارس آلمانی تاکید خیلی بیشتری بود بر ادبیات یونانی تا علوم پایه!!! ، آلبرت عزیز هم از این بایت که این دروس رو کسل کننده می‌دانست، پس میل چندانی به یادگیری آنها نداشت.

توجه کنید که آلبرت عزیز در دروس ریاضیات و فیزیک در حد فوق عالی بود. این اتهاماتی که شما به ایشون وارد کردید، کاملاً بی اساس و غلط هستند. لطفاً هیچ وقت بدون داشتن آگاهی کامل قضاوت نفرمایید.

گواه صحبت من، رونوشت دیپلم ایشون است که در آن موقع نمره 6 معادل نمره 20 بوده است.

خوهش میکنم به تصویر دیپلم ایشان دقت بفرمایید که در دروس ریاضیات، جبر، هندسه و فیزیک نمره 20 کامل رو گرفتند اما در دروس حفظی ضعیف بودند و این هم دلیل ناتوانی او نبوده. بلکه به علت بی رغبتی ایشان به چنین دروسی بوده. این حالت بی رغبتی و کسل کننده بودن دروس حفظی برای او در دوره دبیرستان و امتحانات کالج رو همیشه انیشتین اذعان داشت.

انیشتین عزیز، بالحق و انصاف یکی از بزرگترین دانشمندان و نظریه پردازان فیزیک در تمام ادوار بوده است. تمامی دانشمندان فیزیک به این مسئله اذعان دارند، که پیشرفتی که او در علم فیزیک بنا گذاشت و خصوصاً معادله میدان او در تئوری نسبیت عام یکی از بی نظیرترین و شاید زیباترین معادلات فیزیک در توصیف طبیعت و کائنات بوده است.

باز هم خواهش میکنم تا راجع به موضوعی یک حداقل آگاهی رو کسب نفرمودید، اظهار نظر نفرمایید.

انیشتین هم در ذات یک آدم عادی و البته با هوش و نبوغ کمی بیشتر و صد البته بسیار پرتلاش و باهمت بود که ادامه روند زببا و ارزشمند کاریرد عقل، منطق، صبر و بردباری را در پیشرفت علم پیش رو گرفت و موفق شد.

لازم به ذکر است که انیشتین در پایه گذاری نظریه‌اش از معادلات ریاضی‌دان بزرگی بنام برنارد ریمان استفاده کرده و همچنین اصول هندسه دیفرانسیل که قبلاً ریاضی‌دانان بزرگ دیگر کشف و ارایه نمودند. از اقیلدس تا زمان او.

در واقع بحث انحنای فضا قبلاً توسط ریمان در حدود سالهای 1850 مطرح و کاملاً فرمول بندی ریاضی شده بود و انیشتین فقط با افزودن یک بعد زمان به این معادلات، اون رو کامل کرد.

اگر کمی به تاریخ پیشرفت علم و سیر تکامل آن توجه بفرمایید دیگه از اشخاص بت نمی‌سازید و این تخیلات و نظریات بی‌اساس هم مطرح نمیشه. وگرنه شاید باید همه ریاضیدان و فیزیک دانان قبلی تا اکنون رو آدم فضایی و ... بخوانیم!

البته من شما رو سرزنش نمیکنم. چرا که خود من هم قبل از اینکه کمی در مورد تاریخ پیشرفت علم فیزیک مطالعه کنم، تقریباً چنین احساسی رو داشتم.

متشکرم و موفق باشید/.
.

فایل‌های پیوست
.jpg   Einstein-Matura.jpg (اندازه 168.56 KB / تعداد دانلود: 325)
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
من در جایی خوندم که دانشمندان بعد از مرگ اینیشتین مطالعاتی رو بر روی مغز او انجام داده بودند که در مواردی با مغز انسان های معمولی تفاوت داشته از جمله اندازه و چین های کرتکس مغز او که شاید این عوامل دلیل متفاوت بودن او با دیگران شده
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
سلام

درسته. پس از مرگ ایشان، پزشک فضول او بدون اجازه قبلی او و خانواده‌اش اقدام به خروج مغز این دانشمند بزرگ نمود و پس از بررسی مشاهده نمود که تغییرات خیلی کمی در برخی از قسمتهای مغز او وجود داره. اما این تغییرات چندان قابل توجه نیست و تازه با مغز بقیه دانشمندان نیز مقایسه نشده که بخواهیم نتیجه گیری کنیم.

به نظر من عامل اصلی موفقیت انیشتین، سوای از نبوغ و هوش بالا، آزاد بودن از قید تجملات، بزرگ منش بودن و آزاده بودن، عشق فراوان به درک زیبایی طبیعت و کائنات، عشق به موسیقی که خود نمودی از زیبایی طبیعت هست، همت بالا و داشتن روحیه‌ای شاد و شوخ طبعانه و منش خاص او بود.

اینهاست که مهتره.
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
دليل اصلي موفقيت انيشتين تلاش زيادش بوده اون يه نابغس تو فيزيك يه نابغه ي خستگي ناپذير خوب دروس حفظي رو دوست نداشته چيكارش دارين عمو البرت؟
برای فیزیک خیلی تلاش کرد
خب یکم به این فکر کنین اگه دز زمان خودش توی یه خونواده ایرانی متولد میشد در ایران چی میشد؟؟!!
نباید زود قضاوت کرد .
انیشتن درسته یهودیه ولی مخلوق خداست (نباید زود قضاوت کرد)
نیوتن و خیلی دانشمندان دیگر هم از مدرسه اخراج شدندو خیلی هم باهوش بودند و میخواستند دانشمند بشوند اما نشدند
حرف شما بی اساس و ببخشید یک تهمت به دانشمندانی بزرگ مانند انیشتین است

:oops: تهمت ممنوع :oops:
در زير آسمان كوير به سر ميبرم.....

و اين داستان آسمان است و همچنان ادامه دارد ....

آسمان بالاي سرم شيري و آسمان دلم سبز است .....

سر بزنيد : http://www.lootsky.blogveb.com
چشم چون شما ممنوع كردين ديگه به كسي تهمت نميزنم....
خوبه نيوتن.!!!!!
كسي اينجا كتاب كد داوينچي رو خونده؟
ميدونين اول كتاب چي مينيويسه؟
تو سه خط مينيويسه كه نيوتن +داوينچي+ويكتور هوگو+....جزئ گروه فراماسونري بودند.
اين مطلب رو هر كي درباره ي فراماسونري تحقيق ميكنه ميدونه./.....
نميدونم چرا ديگه حال ندارم مطلبايي كه تو اينجا مينيويسم را جواباش رو بدم چون خيلي با اين و اون از اين سبك بحثها ميكنم....
اميدوارم بتونم مطلب هام رو جواب بدم...
و اما انيشتن...انيشتن فقط از 6 درصد از مغزس استفاده كرده وتونسته قوانين زمين را زير و رو كنه...پس اگر من از تمام مغزم استفاده كنم ميتونم خورشيد رو تو دستم نگه دارم.....ميتونم جهان را تسخير كنم يعني ميشه؟؟ :lol:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان