روز و هفته جهانی ستاره شناسی 1388
درسته !امادیدتووسیعترکن ببین تو کل این کشورچندده میلیونی چندنفرهستن که می دونن نجوم یعنی چه وآسمونی وعلمی فکرکردن یعنی چه؟!چون هدف اصلی این نام گذاری برای امسال وادارکردن مردم به جهانی فکرکردن وخلاق فکرکردنه ,چون پیش ازاین سال فیزیکوریاضیو...هم باهمین اهداف داشتیم!!!!!!!شمامجله نجوم181و182رومطالعه کن به این موضوع پی میبری؟! :wink:
پاسخ
من هم هیمین رو گفتم مگر حرف من چیزی غیر از این بود.
پست ها را کامل مطالعه کن
پاسخ
من قصدتوهین نداشتم ولی من ازاطلاعات عمومیه تمام مردم حرف میزنم نه نهایتایک میلیون منجمو,استادو,رصدگرو,رکورددارو....
پاسخ
ما باید نجوم رو به مردم معرفی کنیم.
پاسخ
من هم باهاتون موافقم.ازاولم همینومیگفتم که بایداول معرفیش کنیم بعدبابرنامه های مختلف دسته بندیش کنیم.منظورمن کیفیت برنامه هاست برای معرفی به مردم نه کمیت!؟ Smileچون مردم یه چیزتاثیرگذاروبیشترازده تاچیزمعمولی جذب میکنن!
پاسخ
بهترین برنامه ها همان برنامه های سال جهانی هستند.
پاسخ
ازاونجایی که برگشتیم سربحث اول عقل حکم میکنه که وقتی نه من میتونم شماروقانع کنم نه شما منو ومهمتراینکه بحث مادراینجاهیچ فایده ای به حال نجوم کشور نداره همینجابیخیالش بشی وهرکسی کارخودشوکنه .امیدوارم درآخرجزموفقیت چیزدیگه ای درکارنباشه!ازبحث باشماخوشحال شدم
پاسخ
من قصد قانع کردن کسی رو نداشتم!
ولی از پروژه های سال جهانی حمایت می کنم
اما از مسئولین کشورمون نه!
پاسخ
درسته پروژه ها خوبن ولی با اشتباه مسولان مثلا همین 100 ساعت نجوم همین پروژه ها بی مصرف میشن
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
اتفاقا مسئولین در این ناکامی هیچ نقشی نداشته اند
پاسخ