فضانوردي
بله سال 2020 قراره بفرسته
احتمالا سوار یه موشکش میکنن میفرستنش فضا
بعد از اونجا میفته توی اقیانوس و بعد نجاتش میدن .

در مورد دانشگاه هم باید بگم
مهندسی هوافضا در بین دانشگاه های داخلی دانشگاه مالک اشتر شاهین شهر زیر نظر وزارت دفاع از سطح بالایی برخورداره .
پاسخ
سلام
دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه امیر کبیر هم این رشته رو دارن.
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
درسته دانشگاه امیرکبیر و شریف و امام حسین و آزاد تهران هم این رشته رو دارند
اما من که پارسال رفته بودم مالک اشتر خیلی ها اومده بودن و خود مسئولین دانشگاه هم میگفتن دانشجوهای شریف هم برای آزمایشات و طرح هاشون میان اینجا
چون امکانات خیلی خوبی داره
پاسخ
ديروز در خبرها شنيدم كه اقاي رييس جمهور قو ل دادند ايران تا 7 سال ديكه انسان به فضا خواهد فرستاد.كار بزركي كه فقط 3 كشور امريكا،روسيه و جين موفق به انجا مش شدند.به اميد موفقيت در انروز.
ما جهان را چون طوماری باز کردیم وبه وقتش خواهیم بست.
پاسخ
تا چند سال پیش می گفتن 10 سال دیگه بد سه چهار سال گفتن 9 سال دیگه {یه دو سه هفته پیش } حالا { چهار پنج روز پیش} گفتن 7 سال دیگه فکر کنم 9 سال و اشتباه گفتن
پیروز باشید
پاسخ
به نظر من ایران نباید در این مورد عجله کنه . بیشتر باید روی نجوم دانشگاهی وقت وسرمایه گذاشته بشه.
توی همین کشور های چین و آمریکا و روسیه از دبیرستان برای دانش آموزاشون رشته ی نجوم گذاشتن .
میدونید با این بودجه و سرمایه ای که برای ارسال انسان به فضا در نظر گرفته شده می شه چندتا رصد خونهی عالی ساخت...
ما یعنی داریم توی کلان شهر زندگی می کنیم.حتی شهرمون یه رصد خونه هم نداره!!!!!!
نامفهوم ترین جمله ی دنیا این است که انسان بداند دنیا قابل فهم است
آلبرت انیشتین
غیر ممکن هیچ گاه غیر ممکن باقی نمی ماند...
http://persiansky2010.blogfa.com
پاسخ
supr nova نوشته: به نظر من ایران نباید در این مورد عجله کنه . بیشتر باید روی نجوم دانشگاهی وقت وسرمایه گذاشته بشه.
توی همین کشور های چین و آمریکا و روسیه از دبیرستان برای دانش آموزاشون رشته ی نجوم گذاشتن .
میدونید با این بودجه و سرمایه ای که برای ارسال انسان به فضا در نظر گرفته شده می شه چندتا رصد خونهی عالی ساخت...
كدوم شهرزندگي ميكني؟
پاسخ
بحث علوم فضایی با ستاره شناسی تقریبا مجزا هستند ، و به نظر من این دو موضوع ربطی به هم ندارن ! منظورم نداشتن رصدخونه و فرستادن انسان به فضا
پاسخ
fatema123 نوشته:
supr nova نوشته: به نظر من ایران نباید در این مورد عجله کنه . بیشتر باید روی نجوم دانشگاهی وقت وسرمایه گذاشته بشه.
كدوم شهرزندگي ميكني؟
اهواز
آلبرت انیشتین
پاسخ
abadanastro نوشته: بحث علوم فضایی با ستاره شناسی تقریبا مجزا هستند ، و به نظر من این دو موضوع ربطی به هم ندارن ! منظورم نداشتن رصدخونه و فرستادن انسان به فضا
ببینید همه کشور ها ابتدا از همین ستارشناسی به علوم فضایی رسیدن .مشکل ایران اینه که می خواد ره صد ساله رو یک شبه بره!
حرف من اینه که نباید بودجه شو بی خودی هدر بده!!!!!
آلبرت انیشتین
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان