كمكي در حد يك آدرس
سلام دوستان
من ميخوام چند كتاب بخرم اما فعلا فرصت نميكنم برم مشهد
سايت هاي اينترنتي هم بانك هاي خاصي رو مد نظر دارن(واسه پرداخت اينترنتي) كه تو خونه ما هيچكدوم تو اين بانك ها حساب نداريم
كسي آدرس يه جايي داره كه پس از دريافت كتاب پولشو بگيرن؟؟(واسه شهرستان)
مرسي
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
درود
فروشگاه کتاب مجله آسمان شب ( اصفهان ) کتاب زیاد داره و فکر کنم حساب ملی هم داشته باشه ( تازه احتمالا با کارت به کارت هم بتونی ازشون خرید کنی ) و فکر کنم 10 درصد هم تخفیف میدن .
چه کتاب هایی میخوای ؟
پاسخ
اين كتاب جديد آقاي هاوكينگ(تئوري همه چيز) با جهان در پوست گردو و ساختار كهكشان ها
اگه پس از اولين سه دقيقه هم گير بيارم ميگيرم
ممنون از راهنماييت
دوستان ديگه هم اگه جايي آدرس داشتن مخصوصا مشهد يه لطف بكن بزارن
پاسخ
من یه مجموعه 5 تایی کتاب بود که از انتشارات بصیرت خریدم یکیش همین تئوری همه چیز بود (قیمت 2600 )
5 تا کتاب رو با هزینه پست ( 11 هزار تومن ) رو با کارت به کارت از انتشارات خریدم و برام پستش کردن و بعد از چند روز رسید دستم .
البته 5 تا کتاب شد 8 هزار تومان .

کتاب های پس از نخستین 3 دقیقه + ساختار ستارگان و کهکشان ها + جهان در پوست گردو رو هم میتونی از
مجله نجوم و همون فروشگاه توی اصفهان راحت تهیه کنی
پاسخ
پس خلاصه ي امر اينه كه يا بايد يه كارت درستو حسابي پيدا كنم يا يه يك ساعتي برم تو صف بانك
ممنون از راهنماييت دوست عزيز
پاسخ
اگه یه حساب توی بانک پارسیان داشته باشی مثله من همه ی این کارها رو توی یک دقیقه میتونی انجام بدی . ( از طریق اینترنت کارت به کارت می کنی )
پاسخ
سلام
سايتي با عنوان فروشگاه كتاب مجله آسمان شب وجود نداره
مي شه آدرس اينترنتي همين سايت را بگذاريد
ممنون ميشم
پاسخ
سایت مجله : http://www.nightsky.ws
سایت فروشگاه مجله آسمان شب ( فروشی ) : http://www.forooshi.com
شماره تماس : 03116688841 زنگ بزنید راهنمایی میکنند .
در ضمن لیست کتابهای توی سایتشون کامل نیست و فکر میکنم بیشتر کتابها رو داشته باشند . تماس بگیرید
پاسخ
سلام
من کلاسامو تو کتابخونه عمومی شهرمون برکزار می کنم اینه که تقریبا در جریان کتابهای نجومی شهر هستم که می تونیم اونو به شهرای دیگه هم تعمیم بدیم.پیشنهاد میکنم تا زمانی که بتونی کتابارو تهیه کنی یه سر به کتابخونه بزنی چون کتابی مثل جهان در پوست گردو رو من تقریبا تو همه کتابخونه ها دیدم و از اونجا که متقاضی این کتابا کمه بدون دغدغه میتونی نگهشون داری.در ضمن یه سیستمی تو کتابخونه ها هست که ارباب رجوع میتونه کتابهایی که موجود نیستو سفارش بده ،طول میکشه تا بیاد ولی تو دراز مدت جواب میده و میتونی یه خدمتی هم به همشهریات بکنی
پاسخ
این سفارش رو خود کتابخونه تهیه میکنه ؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان