معرفی کاربران
آیا کسی از دوستان تمایل نداره که خودش رو معرفی کنه؟

پاسخ
من افشین مردانی هستم
متولد 23/1/71 در گچساران و هم اکنون هم ساکن گچسارانم
من از فروردین 85 به صورت اتفاقی با مشاهده برنامه آسمان شب کمکم علاقه مند شدم . البته قابل ذکره که من از کودکی به مسایل علمی علاقه مند بودم ولی به نجوم نه !
خلاصه کمکم شروع به مطالعه و کار کردم تا چند نفر از علاقه مندان یه انجمن تاسیس کردند و من هم کمکم با اون ها آشنا شدم و در حال حاضر هم به عنوان مدرس و دبیر این انجمن مشغول به فعالیتم
پاسخ
من زهرا پرهون هستم.متولد سال 4/11/75.کلاس اول راهنمایی.شهر گچساران. از اعضای انجمن ستاره شناسی گچساران
پاسخ
سلام من هم محمد اسماعیل پور هستم..از اوایل دبستان به ستاره شناسی علاقه مند بودم ولی الان .خیلی زیاد علاقه مند شدم وچند بارنزدیک بوده به خاطر اینکه حواسم به اسمانه از پشت بام بیفتم یازیر ماشین برم یا چشمام بخاطر نگاه کردن به خورشید(ازپشت دوربین دو چشمی یا با چشم)کور بشه.
دیگه اینکه متولد 73/1/25هستم
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
سلام من محمد علی روشندل هستم متولد 12/11/71 مشهد هستم ولی یه چند ماهیه اومدم شهر گرگان.سال دوم دبیرستان رشته ریاضی هستم و از سوم راهنمایی دارم برای المپیاد می خونم ولی از اونجایی که خیلی هوش زیادی ندارم پارسال فقط مرحله اول قبول شدم. از بچگی به نجوم علاقه مندم و با کتابهای آیزاک آسیموف شروع کردم هنوز هم به اون کتابها علاقه دارم. Big Grin Big Grin Big Grin
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
خوب من هم احمد الستی متولد یکی از روز های گرم تابستان 71 هستم

خوشحال می شوم که دوستان را در وبلاگ خودم زیارت کنم! :wink:
http://www.ahmad-alasti.blogfa.com
پاسخ
من روح الله افشارپور هستم 19 ساله
عضو ستاد استهلال ماه آبادان
و با آقای جعفری زاده همکاری می کنم
علاقه ام بیشتر به کیهان شناسی و ماوراطبیعه است
پاسخ
محسن شیرمردی 21 سال، اهل خوزستان ساکن شهرکرد

پاسخ
بنیامین پیری
7/9/1371
مدرس نجوم در جمعیت منجمان مهبانگ زاهدان ، انجمن نجوم سمپاد ، انجمن نجوم اتحادیه انجمن ها اسلامی ، گروه نجوم پژوهشسرای دانش آموزی ناحیه 2 و گروه نجوم کانون فرهنگی تربیتی شهید بهشتی
همکار بخش ترجمه اخبار آسمان شب ایران
مدیر پایگاه اطلاع رسانی علوم ستاره شناسی و فضایی آسمان تفتان : www.Taftansky.ir
و یه آدم سر به هوا مثل همه ستاره شناس های دیگه ...... :wink:
پاسخ
خسرو جعفری زاده، متولد 19 مرداد 1361 در شهر اهواز، مشاور انجمن ستاره شناسی اهواز، در کودکی ساکن تهران و ساوه و هم اکنون ساکن اهواز و تهران هستم. دارای مدرک کاردانی مکانیک سیالات از دانشگاه شیراز و هم اکنون دانشجوی معماری دانشگاه شوشتر هستم. شغل من ستاره شناسی، تهیه ابزار برای علاقه‌مندان به ستاره شناسی، طراحی سایت، مشاور ساخت رصدخانه و ..... که جدیدترین شغل من طراحی بناهای جدید و طاقهای خانگی به سبک دوران قدیم مانند دوره‌ی شاه عباسی است.البته شغل بسیار جذابی است اما درآمد بسیار کمی دارد.
پاسخ