موجودات فرازمینی و گروه فراماسونری
ali k نوشته: سلام من می خوام دربارهی رابطه ی فرا ماسونری و موجودات فرا زمینی صحبت کنم که برای وارد شدن به این مطلب لازم است درباره ی انلیل(ان-لیل) و انکی(ان-کی) که نام دو موجود فرازمینی است و نام انها در متون سومری امده است بدانید لازم به ذکر است که این ها اثبات نشده و فقط ترجم ی ان متون بوده است در این ترجم ه ها به طور خلاصه میگوید که در گذشته قبل از افرینش انسان انلیل و انکی از مکان دیگری به زمین امده بودند تا معادن طلای زمین را استخراج کنند در هنگام استخراج طلای افریقا کارگران معادن انجا ازخستگی کار مدتی دست از کار کشیدند. انلیل دلیل را جویا شد و معدنچی ها او را احاطه کرده و درخواست رهایی از کار سخت و طاقت فرسای معدن را نمودند. در حقیقت انکی به طور پنهانی معدنچیان را تحریک کرده بود تا انلیل را دستگیر کنند و او را تحت فشار قرار دهند. آنها نیز نقشه انکی را اجرا کردند این معدن چیان در حقیقت خدایان ایگیگی , گروهی از آنوناکی های فضانورد و مسئولان پایگاههای فضایی و حمل و نقل طلا به نیبیرو بودند. در واقع انکی می خواست درباره ی میمون هایی که کمی از دیگر حیوانات باهوش تر بودند تحقیق وبا تغییراتی در انها انها را به کارگانی برای معدن دراورد که انلیل با این کار بسیار مخالف ود و کار او را خلق موجودی جدید می دانست و این کار برای انها ممنوع بو د و پس از پستی و بلندی های بسیاری که با گذشتن از ساخت حیونات مختلف شد بلاخره ادامو(ادم) وتیامات(هوا)ساخته شدند که اگر در بین این اتفاقات سوالی دارید میتونید پست بگذارید اگر با جزوئیات می خواهید بدانید عده ای شدیدا این داستان را قبول دارند و در متون خود انها(انلیل و انکی)را خدایان فرض میکنند در صورتی که نظریه های متفاوت زیادی بر نقض این متون وجود دارد و حالا درباره ی تشکیل فراماسونری محققی به نام تلینگر Tellinger در کتاب خود به نام "‌ نهضت برادری افعی" The Brotherhood of Snake می نویسد که " انکی سازمانها و نهضتهای مخفی را پایه گذاری کرد. نهضت فراماسونی و ایلومیناتی و سایر سازمانهای مخفی در حقیقت بعد از خروج آدم و حوا از عدن تاسیس شدند. انکی متوجه شد که تبلیغات و بدنامیهایی علیه او به عنوان شیطان شرور و افعی شیطانی به سرعت توسط انلیل پخش خواهد شد. انلیل بزرگترین استراتژیست و ارباب پروپاگاندا به راحتی قادر به بد نام کردن انکی بود. انکی ناچار شد تا به روشهای پنهانی با انسانها تماس بگیرد و گروههای کوچکی را انتخاب کرد که به تکنولوژی پیشرفته و اطلاعات دسترسی داشتند و این آغاز نهضتهای مخفی بود." هر سوالی که داریدمی توانید پست کنید چه از داستان چه از کل ان در ضمن من متون ابتدایی را فقط برای اطلاعات بقیه گذاشتم و فقط ترجه میباشد

به نظر شخصی من مطلب بالا فقط یه داستان تخیلی است و حتی ارزش یکبار مطالعه را هم ندارد !
پاسخ
من نگفتم از فیلم های تخیلی خوشم نمیاد !
من میگم زیاد این مطالبی رو که نوشتی جدی نگیر چون مطمئنا نادرست هستند
در ضمن هر چیزی که در هزاران سال قبل افسانه بوده که نباید راست باشه !!
من فیلم لاست رو ندیدم !
و مطمئن باش با ندیدن یه فیلم آدم از دنیا عقب نمیمونه !
فیلم های تخیلی تنها مزیتی که دارند اینه که آدم رو به فکر وا میدارند !
پاسخ
تخیل خوبه اما از نوع پویا نه تخیلی که فیلم به مغز القا کنه
در ضمن بحث کلا به بیراهه رفته
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
شما یه اشتراک بین فیلم و تخیل بگیر از مجموعه مرجع کمش کن اونوقت میفهمی چی میگم
پاسخ
تنها در مواردی مثل ادیسه نه-اما بقیه از جمله جنگ ستارگان یه چیزی از کشکم اونورتره(به نظر من)
پاسخ
البته بیشتر چیزهایی که ما فکر می کردیم تخیلی بودن و در فیلم ها می دیدیم الآن داره به واقعیت تبدیل میشه مثل تلپورت شدن اجسام و یا نامرئی شدن ! خلق یک موجود جدید توسط علم ژنتیک ، شاید فکر کنید فیلم هالک تخیلی یا دور از واقعیت باشه اما مطمئن باشید روزی به حقیقت تبدیل میشه و انسان میتونه یک انسان با توانایی فوق العاده بالا رو خلق کنه ! سفر با سرعت نور شاید الآن یک خیال باشه اما در آخر به حقیقت تبدیل میشه !
تخیل و فیلم های فیلم های تخیلی زیاد هم بد نیستن
پاسخ
تمام اختراعاتی که ما در حال حاضر از اونها استفاده می کنیم از تخیل انسان های با اراده سر چشمه گرفته.
و خداوند اسمان را آفرید..........
پاسخ