موسیقی های نجومی
به نظر من سمفونی های ۵ و۲ بتهوون خيلی به نجوم مياد چون هم يه جاهاييش تند و شلوغ ميشه هم يه جاهاييش آروم !من خودم يه کلیپ ۷دقيقه ای عکسای نجومی با همين سمفونی های بتهوون درست کردم خيلی توپ شد !!
البته ناگفته نماند که دقيقا ۵ساعت طول کشيد تا همين ۷ دقيقه رو درست کنم !!!۲۶۰-۷۰ تا عکس شد تقريبا !يعنی يه دور جد و آبادم جلوم رفتنو اومدن !!!
I Watch How The Moon Sits In The Sky On The Dark Night Shining Wich The Light From The Sun
The Sun Doesn't Give Light To The Moon
Assuming The Moon's Going To
Owe It One
پاسخ
پیشنهاد می کنم حتما(البته بعد از محرم)کنسرت موسکو ژار رو ببینید قبل از یکی از اهنگاش با فضانوردان ایستگاه میر ارتباط برقرار می کنه و با اونها صحبت می کنه وبعد یک اهنگ نجومی میزنه و تصاویر نجومی پخش می کنه...
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
میشه لینک دانلود بدید ! اگه mp3 باشه خیلی بهتره !
پاسخ
جهت اطلاع عرض میکنم بله داریم.سایت رسمی سال جهانی نجومhttp://www.astronomt2009.orgقسمتی دارد تحت عنوان موسیقی و فیلمهای مخصوص این سال.
موسیقیهای ساخته شده بسیار زیاد اند.حتی موسیقی مخصوص سال جهانی با شعرهایی درباره گالیله،زحل و اسکیت بازی روی حلقه هایش،سال جهانی نجوم.میتوانید داونلود کنید.
درضمن جهت اطلاع عرض میکنم در اواخر این سال روی سایتش یک قسمت به انتخاب برترین موسیقی اختصاص داده شده،که شامل هم موسیقی کلاسیک مورد استفاده برای تصاویر است هم آهنگهای ساخته شده.

احتمالا شما منجم آماتور نیستسد و یا به درستی درک نکرده اید که سال جهانی برای منجمین نیست،صلح و نجوم برای گرد هم آوردن همه مشاغل و کشورهاست.روی این سایت حتی آهنگ به زبان اسپانیایی و...نیز موجود است.و باز هم جهت اطلاع عرض میکنم 5 کنسرت رسمی در سطح جهان مخصوص این سال برگزرا شد که یکی توسط ناسا بود.........

Belder نوشته: اين ديگه چه تاپيكيه؟ :roll:
مگه ما موسيقي مخصوص نجوم هم داريم؟ :lol:

spacecraze
پاسخ
چرا به صورت تخصصی رو مسئله بحث نکنیم؟خود سایت سال جهانی داره بهترین موزیک را انتخاب میکنه بعد ما هنوز باید اسیب شناسی کنیم اینا نجومی هستن یا نه؟؟؟؟؟؟به سال جهانی رجوع کنیم و ببینیم که بله هستن!چون به زیبایی نجوم و ارتباط بهترش با مردم کمک میکنن.
مردم را خط زدیم چرا؟
کلیپهای نجومی همه آهنگ درن چرا؟چون به واقعیتشون که زیبایی مطلقه و عظمت کمک میکنه....نه؟

[quote
="Belder"]ببينيد من قصد بي احترامي نداشتم
ولي خوب با اينكه بعضي موسيقي هاي بي كلام آرامش بخشن و با زيبايي ستارگان بسيار خوبه ولي خوب آهسنگساز كه اين موسيقي رو صرفا براي نجوم نساخته پس بهتره كه نگيم موسيقي نجومي.[/quote]

spacecraze
پاسخ
من موزیک far-away رو از این سایت گرفتم ولی نجومی نبود ! آدم سردرد می گرفت
صبر کنید تا چند تا دیگه هم دانلود کنم بشنوم
پاسخ
spacecrazee نوشته: جهت اطلاع عرض میکنم بله داریم.سایت رسمی سال جهانی نجومhttp://www.astronomt2009.orgقسمتی دارد تحت عنوان موسیقی و فیلمهای مخصوص این سال.
موسیقیهای ساخته شده بسیار زیاد اند.حتی موسیقی مخصوص سال جهانی با شعرهایی درباره گالیله،زحل و اسکیت بازی روی حلقه هایش،سال جهانی نجوم.میتوانید داونلود کنید.
درضمن جهت اطلاع عرض میکنم در اواخر این سال روی سایتش یک قسمت به انتخاب برترین موسیقی اختصاص داده شده،که شامل هم موسیقی کلاسیک مورد استفاده برای تصاویر است هم آهنگهای ساخته شده.

احتمالا شما منجم آماتور نیستسد و یا به درستی درک نکرده اید که سال جهانی برای منجمین نیست،صلح و نجوم برای گرد هم آوردن همه مشاغل و کشورهاست.روی این سایت حتی آهنگ به زبان اسپانیایی و...نیز موجود است.و باز هم جهت اطلاع عرض میکنم 5 کنسرت رسمی در سطح جهان مخصوص این سال برگزرا شد که یکی توسط ناسا بود.........

اگه منظوزتون منم بله پس چی فکر کردین من منجمم
شما استادی!
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ

عجب سوال بانمکی!
دنیا داره رو موسیقی افلاک حرف میزنه و نظر میده،موسیقی مخصوص سال جهانی میسازه بعد ما هنوز داریم بحث میکنیم وجود داره یا نه!البته فکر میکنم مزاح نمودید؟نه؟

shoulders of giants

up up up in the sky
iya2009
earth-song
,....
اینها موسیقیهای رسمی سال جهانی هستند که ساخته شده اند،میتوانید از سایت رسمیش داونلود کنید.

این به کنار و مسابقه سال جهانی برای انتخاب برترین آهنگ و موسیقی هم به کنار......... :wink: :wink: :wink:

spacecraze
پاسخ
منظور من و شاید بقیه ی دوستان از موسیقی نجومی یه جور آهنگ بی کلام آرام هستش که آدم رو یاد عظمت کیهان می اندازه
پاسخ
سلام.من با یه تاخیر زیاد آلبوم جدید یانی رو گوش دادم.به نظر من افتضاح بود.اصلا نجومی نبود.هم آهنگ های تند داشت و هم با کلام بود.یانی هم یانی قدیم.(از کسانی که از این آلبوم خوششون میاد معذرت میخوام.)
گل نیلوفر در مرداب می روید تا همه بدانند در سختی ها باید زیبایی آفرید!
http://astrophoto.aminus3.com
پاسخ