نظر سنجی مهم.
فروغ خانوم نظر سنجی هم همینو ثابت می کنه. :lol:
ولی خدایی پا رو حق نذاریم زحل هم زیباییش در خور تامله ! :wink:
عضو هیئت سرپرستی انجمن نجوم افلاک
http://www.kiarash.aminus3.com

کیارش مشعوفی
پاسخ
سلام دوستان
به عقیده من تمام چیزهایی که خالق ما انسانها آفریده است زیباست. پس بنابراین من به هر دو رای می دهم.
به آینده امیدوار باشید.
خوش بخت ترين افراد اشخاصي هستند كه استعداد ندارند ولي علاقه دارند و بدبخت ترين افراد اشخاصي هستند كه استعداد دارند ولي علاقه ندارند. انيشتين
پاسخ
سلام Big Grin

به نظر من مشتري با توجه به تركيب رنگ زيباش بسيار زيباتر از زحله...البته زحل رو هم به خاطر تايتان و تتيس دوست دارم و به نظرم اونم سياره ي زيباييه اما نه به اندازه ي مشتري.
:wink:
بر شما باد كشف جهان!
Güy senin Güzlemelmek için!
www.Elay -Astro .blogfa.com
پاسخ
هر دو زیباییهای خاص خود را دارند اما چون مشتری به زمین نزدیک تر است و بزرگتر و واضحتر دیده میشود معمولا در رتبه اول از حیض توجه منجمین آماتور است.
پاسخ
زحل با اون حلقه های بسیار زیباش همیشه جذاب بوده ! اما مشتری هم بسیار شگفت انگیز ه و من هر دوشون رو دوست دارم
کیوان
پاسخ
مشتری فقط مشتری Confusedhock: Confusedhock: Big Grin Big Grin Idea
بر شما باد کشف جهان
the universe yours to discover
پاسخ
به نظر من هم زحل زیباترینه. :wink:
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
مي‌تونيد از اين نظرسنجي نتيجه‌ي علمي هم بگيريد؟ اول به نظر مياد خير. و توصيه ميكنم بيشتر هدف علمي و آموزشي باشه. چه به صورت سؤال چه طرح موضوع يا دانسته‌ي يك كاربر. چون كار ما سخت ميشه مجبور ميشيم بحث رو علمي كنيم. و سؤال من علميه. به چه دليلي تصور مي‌كنيد يكي از اين دو و يا هر دو زيبا هستند؟ دوست داريد فلسفي يا علمي پاسخ بديد.
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool. Richard Feynman
پاسخ
سلام.
این عالیه که بحثش رو به صورت علمی کنیم. خب به نظر من زحل زیباست چون خیلی حلقه هاش و نوع قرار گرفتنشون واسم جالبه. شاید بگید اجرامی داریم که حلقه داشته باشن. خب شاید چون من حلقه هاشو دیدم. البته نه به صورت واضح :roll:
وجود حلقه ها به زحل زیبایی خاصی رو داده :wink:
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
Parastoo نوشته: سلام.
این عالیه که بحثش رو به صورت علمی کنیم. خب به نظر من زحل زیباست چون خیلی حلقه هاش و نوع قرار گرفتنشون واسم جالبه. شاید بگید اجرامی داریم که حلقه داشته باشن. خب شاید چون من حلقه هاشو دیدم. البته نه به صورت واضح :roll:
وجود حلقه ها به زحل زیبایی خاصی رو داده :wink:

be nazare shoma alan bahs ro elmi kardid?
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان