نقش موجودات فرازمینی در سازه های قدیمی بشر
سلام
راستش نیمدونم قبلاً این بحثها شده یا نه اما من چیزی با این عنوان نتونستم پیدا کنم . پس قبل از هر چیز اگه مطلب تکراریه خواهشن ببخشید .

چند وقتیه بد جور ذهنم درباره این مطالب مشغول شده مسخره ام نکنید اما من فیلم زیاد میبینم مخصوصا علمی . و یکی از این سری فیلمها فیلمهای Ancient Aliens و یا بیگانه های باستانیه که روی اسناد و مدارکی کار میکنن که مربوط به دوران خیلی باستان و گذشته است و حتی برمیگرده به دوران حزقیل پیامبر .طی شواهد و مدارک بدست آمده از از چند هزار سال پیش و شواهدی در نازاکای پرو و یا قسمتی از مکزیک که نمیشه ردشون هم کرد بیان کننده این مطلب هستن که حتما در دوره ای از زندگی بیگانگان در کره زمین نقشهایی داشتن . مثلا در تپه هایی از مکزیک رد فرودگاه و یا از فاصله هوایی کوههای نازاکای پرو اشکال موجودات بیگانه خیلی واضح به تصویر کشیده شده است که از روی زمین هیچ چیز مشخص نیست چون در مقیاس خیلی بزرگ کشیده شده است .
مجسمه هایی از قدیم که به شکل سفینه های فضایی و یا هواپیما... ............. منکه بدم نمیاد در موردش بحث کنیم .شما چی ؟......البته خب شاید پرسشهای زیادی هم پیش بیاد ....کسی کتاب ارابه خدایان رو خونده ؟؟؟
پاسخ
موضوع خیلی خوبی هست
من هم خیلی به این بحث علاقمندم و معتقدم ارتباطات زیادی در گدشته از طرف موجودات فرا زمینی وجود داشته(نظر شخصی)
در چند قرن چیش خدا محدود بود به نادانسته های بشر،هرچیزی رو که ازش سر در نمیاوردن به خدا ربطش میدادن و الان که متوجه اون مطلب شدن میگن پس خدایی وجود نداشته
یه مشکلی که الان هست هرچیزی رو که دلیلشو نمیدونن زودی ربطش میدن به موجودات فضایی و این، تفکیک واقعیت رو از این مسائل خیلی مشکل تر میکنه
بیشتر دلایل پذیرش موجودات فرا زمینی مثل دلایل پذیرش خدا طی قرن های گدشته هست(بیشتر تاکیدم رو روش تحقیقه)
اما هستند دلایلی که واقعا نمیشه ردشون کرد،مثل استفاده از برق و اجسامی مثل هواپیما (شی پرنده)که دقیقا قابلیت یک هواپیما رو داشته
و بسیاری دلایل دیگه.
یه نگاه گدرا به این کتاب داشتم.
ما زنده از آنیم که آرام نگیریم * موجیم که آسودگی ما عدم ماست
پاسخ
[COLOR="#000000"]
البته هنوز به طور حتم و بصورت علمی پذیرفته نشده ولی خب تحقیقات ادامه دارد.....اما از هر چیزی که بگذریم نمیشه از تصاویری که از ارتفاع کوههای نازاکی در پرو یاوجود فرودگاه در کوههای مکزیک به سادگی رد شد . یعنی با هلی کوپتر که از بالا نمایش میداد تصاویر عجیب و باور نکردنی بود که خارج ازساخته دست بشری بوده و راستش چیزی که منو خیلی کنجکاو کرد وجود همین مناظر بود .[/COLOR]
پاسخ
قطعا پذیرش بصورت رسمی عواقب خودش رو داره |،از دلایل سیاسی گرفته تا ترس و وحشت عمومی مردم
بله این مستند رو دیدم و مستند های زیاد دیگه ای هم در این زمینه هست که موارد جالب توجه دیگری رو عنوان میکنه و دلایل شواهدی رو نشون میده که به هیچ وجه نمیشه ازشون رد شد
در مورد اون خطوط و نقوش نظر قطعی در مورد فرودگاه بودنشون داده نشده و در حد نظریه هست و حتی میشه کار انسان های امروزی باشه(به دلایل مختلف)
این رو میخوام بگم که خیلی دلایل محکمی نیست و میشه ردشون کرد اما باز هم میگم دلایل دیگری هم هست که نمیشه ازشون رد شد
یا حتی خیلی از سازه های بزرگ باستان رو که به بیگانه ها ربطش میدن در واقع این طور نیست و شواهد زیادی هست که کار بشره،مثل ماچوپیچو با اون عظمت و شگفتیش.
یه نکته در مورد اهرام مصر یادم اومد اینکه سنگهای بکار رفته در اونجا مصنوعی هستند یعنی از نوعی سیمان یا هر چیز دیگه ای ساخته شده و این چه تکنولوژی بوده و از کجا اومده که تونسته همچین چیزی با این مقاومت بسازه...؟؟؟
پاسخ
راستی اگه کتاب ارابه خدایان رو نخوندید پیشنهاد میکنم کلا نخونید و وقتون رو بابت اون کتاب هدر ندید
به نظر من اگه عنوان رمان یا داستان های تخیلی برای کودکان بهش اطلاق میشد وجهه بهتری داشت
پاسخ
مستندهاشو همه دارم . بیش از سی قسمت میشن . جالب و دیدنی هم هستن دارم همه رو می بینم.محض اطلاع دوستان باید بگم در این مستندها نحوه ساخت اهرام مصر رو کاملا به بیگانگان نسبت دادند و طی تحقیقاتی بعمل َآمده سنگهای بکار رفته در اهرام که بعضا وزنشان از صد تن هم تجاوز میکرده یعنی با ماشین آلات امروزی هم نیاز به بیست دستگاه جرثقیل بزرگ میبوده تا بتونه سنگها به اون عظمت رو جابجا کنه تازه جابجایی در مسافتهای خیلی نزدیک ....یه موضوع دیگه اینه که زمینهای آن جنس سنگی نداشته و ندارند و این سنگها باید از جایی حمل میشده که با هیج وسیله ای امکان این عمل وجود نداره . و مسائل عجیبتر از این اینه که این سنگها بابد خیلی ظریف برش داده میشده اند که قالبها با هم جور در بیان .....اصلا فکر کردن دربارش هم سردرد میاره .
پاسخ
من خیلی دنبال مستند ما و فرازمینی ها و مستند ارابه خدایان هستم دوستان اگه کسی دوبله فارسی این مستندهارو داره خریدارم
پاسخ
دوست عزیز اگه مستند ما و فرازمینی ها همون مستندی هست که یکی از شبکه های ماهواره پخش میکرد،فک میکنم شبکه من و تو،اصلا ارزش دیدن رو نداره و خیلی ساده لوحانه موجودات فرازمینی رو میخواد ثابت کنه
مستند های خیلی بهتری هست که ارزش وقت گذاشتن رو داره
درود بر شما
پاسخ
N.Sayah نوشته: دوست عزیز اگه مستند ما و فرازمینی ها همون مستندی هست که یکی از شبکه های ماهواره پخش میکرد،فک میکنم شبکه من و تو،اصلا ارزش دیدن رو نداره و خیلی ساده لوحانه موجودات فرازمینی رو میخواد ثابت کنه
مستند های خیلی بهتری هست که ارزش وقت گذاشتن رو داره
درود بر شما
راستش منکه چند قسمتشو از همون شبکه که فرمودین دیدم خیلی خیلی خوشم اومد اگه شما مستند دیگه ای سراغ دارین ممنون میشم معرفیش کنید درهرصورت دنبال تهیه سری کامل ما و فرازمینی ها هستم
پاسخ
اگه اشتباه نکنم چهار یا پنج فصل ده دوازده قسمتی هستن ولی فقط فصل اول زیرنویس شده .فرصت کنم براتون پست میکنم.
پاسخ