یوفو های بازی
سلام.... به نام خداوند افریننده ی هر تونلی در هر دنیایی.....
امروز به یه سایت جالب دسترسی پیدا کردم درباره ی یه سری از وسیله های بازی ها در قدیم بوده که شبیه همان یوفو های خودمان هست..
ادرس سایت هم براتون میگذارم .چون بعضی مطالبش خیلی جالبه....
http://www.ufocasebook.com

فایل‌های پیوست
.jpg   nazi13s[1].jpg (اندازه 3.38 KB / تعداد دانلود: 301)
.jpg   1939germanhaunebus[1].jpg (اندازه 1.66 KB / تعداد دانلود: 301)
.jpg   vril-6odins[1].jpg (اندازه 2.27 KB / تعداد دانلود: 301)
پاسخ
این بحث خیلی منطقی تر هستش .
به نظر من هم این پشقاب پرنده ها همشون دست ساز همین بشر خودمونه Big Grin
پاسخ
خوب شد این مطلب رو گذاشتین تا اونا که میگن اینا فضایین ببینن انسان 70 80 سال پش از اینا ساخته.
واصلا چه دلیلی داره فضاییها با بشقاب پرنده بیان اینجا.
ما جهان را چون طوماری باز کردیم وبه وقتش خواهیم بست.
پاسخ
شاید این آلمانی های موزمار دارن یه توطئه هایی می کنن... Idea به نظر شما احتمال داره که آلمان ها برای انتقام جنگ جهانی دوم الان مشغول یک سری فعالیت های مخفیانه باشن و این یوفوها هم متعلق به اونا باشه؟
پاسخ
ولی به نظر من نمیتونیم همه اینها رو قاطی کنیم....
پس درباره ی کتیبه های قدیمی چی بگیم ؟ مثل این عکس پایین

فایل‌های پیوست
.jpg   Copy of D5[1].jpg (اندازه 59.82 KB / تعداد دانلود: 271)
پاسخ
چه ربطی داره؟ همون طور که ما تخیلات و افکار داریم گذشتگان هم داشتند. ما میتونیم به وجود داشتن یوفو فکر کنیم و اشکال فرضیمونو ارائه بدیم پس گذشتگان هم میتونستند
چرا ماه انقد نگاه میکنه؟ کاره دیگه ای نداره؟ اه اه
پاسخ
حالا فرض کن یه جورایی یه نسلی جدیدی از انسان بعد از سال ها پس از انقراض این انسان ها بوجود بیان و یه جوری بیان فیلم جنگ ستارگان رو ببینند و یا فیلم ها و عکس ها دست ساخته بشر در مورد یوفو ... ، اونها که دیگه باید بگن : حتما حتما یوفو وجود داره .
حالا این عکس که دورش خط کشیدی چی هست ؟ مثل یه بز که شاخ بزرگ داره ! اینو چند جا دیگه دیدم !
فقط ربطش نده به جن و شتر و ...
پاسخ
دیگه خودم هم دارم دیونه میشم..........
بین خیلی چیزها دارم یه روابطی میبیم که نه میشه گفت ربط داره نه میشه گفت ربط نداره ...
این چیزی که دورش خط کشیدم یه بز بیچاره هست.....
فقط این بز بیچاره داره دیوونم میکنه...
چون اکثر کتیبه هایی که توش یه ربطی به هوش فرا زمینی پیدا میکنه..یه بز هم پیدا میشه...بدتر از اون به فراماسونری هم ربط پیدا میکنه....
حالا عکس پایین رو ببینید...

فایل‌های پیوست
.jpg   Copy of 1094-09-144166142i89-147891.jpg (اندازه 89.55 KB / تعداد دانلود: 250)
پاسخ
iman2 نوشته: چه ربطی داره؟ همون طور که ما تخیلات و افکار داریم گذشتگان هم داشتند. ما میتونیم به وجود داشتن یوفو فکر کنیم و اشکال فرضیمونو ارائه بدیم پس گذشتگان هم میتونستند
ببین حرفت درسته البته در صورتی که تخیلات ادم های مختلف شبیه به هم رو کتیبه نیاد ....
ولی وقتی که یه نفر تو تخیلش عکس فروهر رو درست میکرده و از اون طرف تو سومر و بین النهرین همون تخیل رو تو کتیبه ها میبینی یا دوباره تو امریکا جنوبی همون.........
پس نتیجه گیری میکنی که این چیزی نبوده که تو تخیلاتشون بوده ..بلکه این چیزی هست که میدیدن....(دیگه نمیتونم تو این مورد توضیح بدم چون جملاتم رو حذف میکنند)
یه چیز هم به عنوان یه فیلم باز که خیلی تحقیق میکنه بت میگم که فیلم تخیلیی وجود نداره!! همه چیزهاش تشبیهی هست.....
پاسخ
abadanastro نوشته: حالا فرض کن یه جورایی یه نسلی جدیدی از انسان بعد از سال ها پس از انقراض این انسان ها بوجود بیان و یه جوری بیان فیلم جنگ ستارگان رو ببینند و یا فیلم ها و عکس ها دست ساخته بشر در مورد یوفو ... ، اونها که دیگه باید بگن : حتما حتما یوفو وجود داره .
اقای افشار پور یه دانشمند یه نظریه داده که خیلی از چیزهای(مکانهای)خفن که الان هست و ما میگیم قدیمیها چطوری ساختن ..میتونه به وسیله ی نسل قبلی انسانهایی که روی زمین زندگی میکردن باشه...
مثلا اگر یه انفجار بزرگ اتمی در دنیا بشه تونل مترو لندن به یک تونل ویرانه عجیب برای نسل اینده که روی زمین زندگی میکنند میشه....
ولی فکر کنم اگر یه انفجار اتمی بزرگ به وجود بیاد دیگه فیلم جنگ ستارگانی در کار نباشه....
البته هیچ انفجار اتمیی که بتونه نسل بشر رو نابود کنه به وجود نمیاد(نظر شخصی)
پاسخ