2012
اگه از Edgar Cayce چیزی داری بذار
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
سلام دوستان. خیلی جالب بود. من میخوام قضیه رو یه کم مذهبی بکنم.از همین الان هم از کسانی که مخالفن عذر خواهی می کنم.
تو احادیث اومده که حضرت مهدی (عج) ظهور خواهد کرد حتی اگر یک لحظه به پایان دنیا مونده باشه.
در حدیث دیگری اومده که هیچکس جز خدا لحظه ی قیامت رو نمیدونه حتی خود پیغمبر.
با این تفاسیر حضرت مهدی (عج) حتما باید ظهور کنن که هنوز این اتفاق نیفتاده.البته من شدیدا به پیشگویی های فراماسون ها اعتقاد دارم.جالبه بدونید اون ها با توجه به گفته های پیامبران قبلی مبنی بر اینکه حضرت محمد آخرین و بهترین و کاملترین پیامبر است و بهترین و آخرین دین رو هم میاره سعی در نابودی او داشتند.بنابراین با پیش گویی هاشون پدر حضرت محمد رو شناختند و قبل از به دنیا اومدن پیامبر ایشون رو کشتند!تا حالا فکر کردید چرا حضرت محمد بی جهت کودکی خودشون رو در بیابون سپری کردند؟همه زیر سر فراماسون هاست.کسانی که نابودی فرعون رو هم پیشبینی کردند و با حضرن موسی از نیل گذشتند.مشخصه که کم آدمایی نیستند.آخرین پیشگوییشون هم اینه که جنگ بین دجال سپاهش که هنوز نیومده و سپاهی که از شرق میاد (سپاه حضرت مهدی) تا پایان دهه ی اول قرن 21 انجام میشه یعنی امسال سال آخره!
همه ی این ها رو گفتم تا یه کم بیشتر فکر کنیم.این جهان خدایی داره.ما که نجومی هستیم.میدونیم اون خدایی که کهکشان هایی با اون عظمت رو با نظمی خارق العاده داره اداره میکنه به حرف های یک پیشگو اهمیت نمیده که باید در این سال جهان به پایان برسه.الله علی کل شیء قدیر
گل نیلوفر در مرداب می روید تا همه بدانند در سختی ها باید زیبایی آفرید!
http://astrophoto.aminus3.com
پاسخ
منم یه مطلبی رو شنیدم که شاید فقط یه نفر یه چیزی گفته باشه
میگن یکی از اهداف آمریکا و غرب و صهیونیست ها در حملات نظامی به خاورمیانه همین بوده که خودشون رو برای مبارزه با امام زمان (عج) آماده کنند !
درستی این مطلب نامعلوم است
پاسخ
خیلی خیلی خوشحالم که کسی پیدا شد و از فراماسونرها صحبت کرد.
جنگی که شما از اون حرف میزنید یک جنگ بسیار معروف هست به نام جنگ ارماگدون که یه جورهایی میشه گفت بین ما با همون یهودیا و اسرائیل(فراماسون ها) این جنگ را نه تنها اونها پیش بینی کردن مولای ما حضرت علی هم پیش بینی کرده که گفته در جنگ رودخونه ای از خون تشکیل میشه..
حیف که اینجا تالارهای ستاره شناسی هست.وگرنه مطالبی از فراماسونری میگذاشتم که کسی ایم حرف ها را به گوشش نشنیده
اگر شما بخواین من براتون درباره ی جنگ ارماگدون را میگذارم و تمام جزئیات و ریزه کاریش را میگم.
و درباره ی ماسون ها و قدرتشون تا حدی من مطلبی را در موجودات فرا زمینی و گروه فراماسونری گذاشتم که اگر زیر و بند ماسونی ها را بدونی یک قسمتش جالب میشه و درباره ی پیشگوییهایشان که گفته بودین همش درست از اب دراومده باید بگم خودشون پیشگویهایشان را به عمل میرسونن و تنها ترس من از 2012 اینه که این طرح ماسونی به وسیله خودشون تا حدودی انجام بشه...
پاسخ
به نظر من پشت این ماجرای 2012 یه سیاست کلی قرار گرفته که احتمالا با نزدیک شدن به اون زمان واضح تر حس خواهد شد
پاسخ
به نظر من هر کی اطلاعاتی در این زمینه داره باید در این قسمت بذاره تا همه استفاده کنند.البته اگه براشون زحمتی نیست.
حالا که بحث رو شروع کردیم تمومش هم کنیم.
گل نیلوفر در مرداب می روید تا همه بدانند در سختی ها باید زیبایی آفرید!
http://astrophoto.aminus3.com
پاسخ
من پست اول شما رو تازه وقت کردم بخونم
و خوشحالم منطقی نتیجه گیری کردین
خدا رو شکر دیگه ما ها اونقدر از این مسائل دیدیم که با این حرف ها گول نمی خوریم
این غربی ها خواستند برای کریسمس 2012 یه هیجانی چیزی داشته باشند وگر نه چرا 21 دسامبر باید این اتفاق بیفته ؟!
خب بذارید اول فروردین که خیلی بیشتر هم خوش بگذره بمون
آخه توی انقلاب زمستانی کی حال داره آوره بیابونها بشه برای فرار از مرگ اونم تو این سرما :lol:

در کل این ها همش سر کاریه و این که فلانی یه مشت پیش بینی کرده و همش درست بوده دلیل نمیشه دنیا 2012 نابود بشه ! سیل و زلزله گرفته تا سیاه چاله پروژه سرن یا جنگ جهانی سوم و یا هر کوفت دیگه ای

این ها همش سر کاریه
چهار روز دیگه یه ماسک میاد تو بازار میگن ماسک نجات دهنده از حادثه 2012 :lol:
پاسخ
در فیلم 2012 که دوباره با دقت بیشتری دیدم.نشان داد که اکثر نماد های کشورها نابود میشه ولی نشان میده که مکه کاملا سالم هست و مردم همه ی انجا سالم هستن.
این فیلم میخواد به وسیله ی دین هم شده مسلمانان را قانع کنه که 2012 عملی است در صورتی که فقط با عقاید بازی میکنه
پاسخ
آره دیگه
چون خدا گفته مکه رو شهری امن برای همیشه قرار داده
و مطمئن باش همونطور که خودت هم برداشت کردی میخوان همه رو تحت تاثیر قرار بدن
پاسخ
مطالبت بسیار جالب است علی اگر میتونی درباره ی فراماسونری مطلب بزار . تشکر
پاسخ