starry night 6
ببخشید
نرم فزار starry night 6نسخه ی اورجینال {اصلی} رو از کجا می تونم گیر بیارم
پیروز باشید
پاسخ
mohammah نوشته: ببخشید
نرم فزار starry night 6نسخه ی اورجینال {اصلی} رو از کجا می تونم گیر بیارم

از اینجا http://www.iranoptic.ir/software.htm
پاسخ
خب ولی تو گوگل ..... قیمت plus حدود 250 دلار و اونیکیش{ اسمش چی بود؟ Big Grin } حدود 200دلار اگه بخواهیم محاسبه کنیم میشه 250000تومان و اونیکیش 200000تومان برای همین شک دارم اصلا تو ایران گیر میاد :roll:
اگه اونی که شما می گید درست باشه پس اینا بقیه هزینش چی میشه :?:
اینو من تو نرم افزار غیر نجومی هم شک دارم :roll:
لطفا کمکم کنید :oops:
پیروز باشید
پاسخ
mohammah نوشته: خب ولی تو گوگل ..... قیمت plus حدود 250 دلار و اونیکیش{ اسمش چی بود؟ Big Grin } حدود 200دلار اگه بخواهیم محاسبه کنیم میشه 250000تومان و اونیکیش 200000تومان برای همین شک دارم اصلا تو ایران گیر میاد :roll:
اگه اونی که شما می گید درست باشه پس اینا بقیه هزینش چی میشه :?:
اینو من تو نرم افزار غیر نجومی هم شک دارم :roll:
لطفا کمکم کنید :oops:
بله هزینه کپی رایت و نسخه های اورجینال هستش ولی نسخه ها موجود در ایران هیچ فرقی ندارند و حتی شما می تونید در اینترنت اون رو رجیستر کامل کنید . آپدیت ها رو نصب کنید و ...
در هر صورت اگر هم مایلید بیشتر پول خرج کنید براتون نسخه اصلی رو تهیه می کنند .
پاسخ
سلام
اگه کسی رو میشناسی که اینترنت پر سرعت!(512 با بالا!) بهش بگو برات دانلود کنه!لینک هم هست ولی تو تورنت راحت تر پیدا میشه!
پاسخ
سلام. یه سوال واسم پیش اومده. ضمنا از اینکه توو یه تاپیک قدیمی سوالمو نوشتم عذر میخوام.
چرا استاری نایت 6 روو ویندوز 7 نصب نمیشه؟
پاسخ
مراحل کامل نصب استاری نایت 6 بر روی Widows Vista و Windows7

"مراحل نصب نرم* افزار Starry Night pro plus 6* بر روی ویندوز ویستا"

برای نصب نرم افزار Starry Night pro plus 6 بر روی تمامی نسخه*های ™Windows Vista مراحل زیر را به ترتیب بر روی کامپیوتر خود اجرا کنید:
1: DVD شماره 1 نرم افزار را درون درایو DVD کامپیوتر خود قرار دهید. (اگر User Account Control ویندوز ظاهر *شد، بر روی گزینه Cancel کلیک کنید)
2:به پوشهComputer بروید. این پوشه بر روی صفحه دسکتاپ و همچنین منوی Start است.
3:بر روی داریو DVD کامپیوتر خود راست کلیک کرده وگزینه Open*را انتخاب کنید.
4:به ترتیب بر روی پوشه*های Disk1، InstData و VM که در DVD شماره 1 نرم افزار قرار دارند کلیک کنید.
5 : بر روی گزینه Install که در پوشه VM قرار دارد راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید.
6:در صفحه ظاهر شده، به بخش Compatibility که در بالای صفحه است بروید. گزینه Run this program in compatibility mode for را تیک بزنید و از نوار پایین آن گزینه Windows XP (Service Pack 2) را انتخاب کنید. بعد در پایین صفحه گزینه Run this program as an administrator را تیک بزنید. در انتها گزینه Apply را کلیک کرده و گزینه OK را کلیک کنید.
: بر روی گزینه Install* که در پوشه VM قرار دارد دوبار کلیک کنید. اگر User Account Control ویندوز ظاهر *شد، بر روی گزینه Allow کلیک کنید و نرم افزار را طبق معمول نصب کنید.

توجه!
1: پس از نصب نرم افزار Starry Night pro plus 6 بر روی ™Windows Vista حتما آخرین نسخه نرم افزارهای Adobe™ Acrobat Reader و Apple™ QuickTime Player را نصب کنید. در هنگام نصب نرم افزار، نرم افزار QuickTime Player به صورت خودکار نصب می*شود که بعد از پایان نصب برنامه*، باید به Control Panel ویندوز رفته و در بخش Programs و Programs and features، نرم افزار QuickTime Player را Uninstall کرده و آخرین نسخه آن را نصب کنید. در هنگام نصب Starry Night pro plus 6 نیز از شما سوال می*شود که آیا می*خواهید نرم افزار Adobe™ Reader نصب شود و شما باید گزینه No, Don’t Install را انتخاب کنید و پس از پایان نصب Starry Night pro plus 6 ، آخرین نسخه این نرم افزار را نصب کنید.
2: اگر بعد از نصب برنامه**، هنگام استفاده از آن دچار مشکل گرافیکی شدید به سایت کارت گرافیکی کامپیوتر خود، نظیر ATI، Nvidia و Intel بروید و آخرین درایور آن را داونلود کرده و نصب کنید.
3: پس از نصب برنامه و استفاده از آن برای اولین بار، از نرم افزار خارج شوید و آخرین نسخه آن را از بخش Support سایت starrynight.com و یا فروشگاه آسمان شب پارسه تهیه کرده و در پوشه*ای که نرم افزار را نصب کرده*اید، نصب کنید. با این کار تعداد زیادی قابلیت*های جذاب به نرم افزار اضافه می*شود و نرم افزار به طور کامل با ویندوز ویستا سازگار می*شود.
4: در هنگام نصب برنامه بر روی نسخه*های Ultimate، Business و Home Premium ویندوز ویستا ممکن است ویندوز از حالت شیشه*ای یا Aero خارج شود. این امر طبیعی است و پس از اتمام نصب، ویندوز به صورت خودکار به حالت Aero باز می*گردد.

امیدوارم که نصب بشود Smile
پاسخ
ممنون. بسیار کامل بود. امتحان میکنم. منم امیدوارم نصب شه.
پاسخ
سلام. یه سوال در مورد starry night 6 :
آیا این ورژن از نرم افزار قابلیت ضبط چند ثانیه ای یا چند دقیقه ای تصویر آسمان نرم افزار رو داره؟
پاسخ
بله %100 داره.
پاسخ