تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: کتاب مبتدی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من تازه وارد این وادی شدم. می خوام یه کتاب بهم معرفی بشه که اطلاعات رو از بایه در اختیارم بذاره.
EBN e SINA نوشته: من تازه وارد این وادی شدم. می خوام یه کتاب بهم معرفی بشه که اطلاعات رو از بایه در اختیارم بذاره.
فقط نجوم به زبان ساده که برای مبتدیا بیسته!
البته شما اول یه کم تحقیق کن ببین از کدوم شاخه نجوم خوشت میاد بعد بره کتاب مربوط به اون شاخه رو بخون
من خودم شخصا با <نجوم به زبان ساده> خیلی حال نکردم-البته این کتاب کتاب بسیار خوب و جامعی برای دوست داران نجومه که حتما باید اونو داشته باشن
مرسی Big Grin
Virologist نوشته: البته شما اول یه کم تحقیق کن ببین از کدوم شاخه نجوم خوشت میاد بعد بره کتاب مربوط به اون شاخه رو بخون
من خودم شخصا با <نجوم به زبان ساده> خیلی حال نکردم-البته این کتاب کتاب بسیار خوب و جامعی برای دوست داران نجومه که حتما باید اونو داشته باشن
مرسی Big Grin
حرف شما درسته ولی ایشون تا نرن کتابای عمومی نجوم رو نخونن که نمی فهمن به کدوم شاخه علاقه مندن
به نظر من اول برید همون نجوم به زبان ساده رو بخونید بعد هرجاش بیشتر حال کردید همون موضوع رو دنبال کنید با کتابای پیچیدیه تر تخصصی تر Smile
اگه راهنمایی هستی این کتاب ها رو بخون :
1- شناخت مبانی نجوم (1)
2- شناخت مبانی نجوم (2)
3- شناخت مقدماتی ستارگان
و ساختار ستارگان و کهکشان ها.........
آره آره!!! این ساختار ستارگان و کهکشان ها مهشره
حرف دوستم Belder رو هم تصدیق میکنم Smile
یکی از جامع ترین کتابا در این زمینه نجوم دینامیکیه البته از اسمش نترسید محتوا ساده و روان و قابل فهمه............