تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: سوال از بچه های شهر مشهد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
رصدخونه ی مشهد کجاست؟ لطفا آدرس دقیقشو بنویسین. :wink:
سلام من از مشهدم خودتو معرفی کن شاید بشناسیم و ندونیم.
رصدخانه مشهد در دانشگاه فردوسیه البته باید برای رصد در اونجا یا با انجمن آسمان توس بری یا خودت یا با چندتا دوستات وقت بگیری بعد یه زمانی می دن بری اونجا Smile
من نمی دونم وقتی این همه هزینه برای ساخت رصد خونه می دن چرا برای استفادش انقدر اذیت می کنند.من 16 ماه پیش از رصد خانه ی زعفرانیه وقت گرفتم و هنوز نوبتم نشده اصلا انگار دفتر ثبت اطلاعات کسانی که وقت گرفتن گم شده و هیچ خبری نیست تازه کلی هم پیگیری کردم.رصد خانه ی دانشگاه فردوسی مشهدم که دیگه بدتر.اصلا فکر کنم بخش ثبت وقت برای بازدید سایت رصد خانه رو اصلا کسی چک نمی کنه.ایا رصد خانه ی خالی بدون استفاده سودی داره.چه یک تلسکوپ 10 ایننچی توش باشه چه تلسکوپ کک 10 متری! Sad
Castor va Pollux نوشته: من نمی دونم وقتی این همه هزینه برای ساخت رصد خونه می دن چرا برای استفادش انقدر اذیت می کنند.من 16 ماه پیش از رصد خانه ی زعفرانیه وقت گرفتم و هنوز نوبتم نشده اصلا انگار دفتر ثبت اطلاعات کسانی که وقت گرفتن گم شده و هیچ خبری نیست تازه کلی هم پیگیری کردم.رصد خانه ی دانشگاه فردوسی مشهدم که دیگه بدتر.اصلا فکر کنم بخش ثبت وقت برای بازدید سایت رصد خانه رو اصلا کسی چک نمی کنه.ایا رصد خانه ی خالی بدون استفاده سودی داره.چه یک تلسکوپ 10 ایننچی توش باشه چه تلسکوپ کک 10 متری! Sad
حرفت کاملا درسته
ولی به انجمن نجوم مشهد(آسمان توس) خوب میدن. به دانش آموزا خیلی سخت میدن. به دانشجوهای فیزیکم راحت میدن.
بلدر جان نگفته بودی اهل مشهد هستی !
شما که زیاد مشکل ندارید که
نه بابا به نام مشهد و بزرگیش نگاه نکنید اینجا هم دهاته.
نجومش خیلی ضعیفه
یه فروشگاه نجومی هم نداره
مجله نجوم هم که اصلا پیدا نمیشه
رصدخونه نداریم
انجمن ماهی یه بار یه جلسه میزارن:قرآن خونده میشه بعد پذیرایی و خداحافظ
خلاصه باز جناب آفشار پور خوزستانه نزدیک آقای جعفری زادست و کلی برنامه..
ولی ما این گوشه ایرانیمو از دار دنیا یه امام رضا بیشتر نداریم
مرد حسابی چی میگی!!!!! مشهدو میگی دهات!!!!!!!
شما تو ناز و نعمت بودی نمیدونی کمبود امکانات چیه!
یه سال بیا کاشمر میفهمی چی میگم
Virologist نوشته: مرد حسابی چی میگی!!!!! مشهدو میگی دهات!!!!!!!
شما تو ناز و نعمت بودی نمیدونی کمبود امکانات چیه!
یه سال بیا کاشمر میفهمی چی میگم
عزیز من کاشمرو میشناسم.
ویه چیز مهم دیگه:
من تا امسال تابستون در شهر گرگان واقع در استان گلستان بودم که تقریبا هیچیه هیچی نداشت
این ناز و نعمت رو که میگی من که ندیدم
شما هم چون مشهد نبودی فکر می کنی اینجا چه خبره؟ اصلا به بزرگیش نگاه نکنید
سلام..
خوب منم مشهدیم.فکر نمیکنم بشه بهش بگی دهات.بستگی به نیازت داره.من که بهتر از مشهد ندیدم... :wink:
legol75 نوشته: سلام..
خوب منم مشهدیم.فکر نمیکنم بشه بهش بگی دهات.بستگی به نیازت داره.من که بهتر از مشهد ندیدم... :wink:
یه سوال:
شما در تمام عمرت تهران یا اصفهان یا حتی اهواز رفتی؟
صفحات: 1 2