تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: آسمان شب
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
دوستان یه سوال حیاتی دارم.
برنامه ی آسمان شب شبکه 4 تکرار داره؟
از وقتی این سریال آشپز باشی رو کانال 1 گذاشته ما با خانواده سر همین موضوع دوشنبه ها برنامه ای داریم.
ممنون می شم اگه کمک کنید...
نه تکرار نداره.من قید اون فیلم اشپز باشی رو میزنم واسمون شب رو می بینم و اون رو هرهفته ضبط هم می کنم...
متاسفانه تمام برنامه هاي با ربط و بي ربط سيما تكرار داره غير از برنامه آسمان شب. هميشه يه پاي مسايل نجومي تو ايران بايد بلنگه! من هم ضبط ميكنم.
بچه ها شمایی که آسمان شب رو ضبط می کنید ، می تونید یه جوری واسه من 10 قسمت آخرش رو بفرستید؟
احتیاج شدید دارم...
ازتون ممنون می شم...
هزینه اش هم هرچقدر باشه با کمال میل پرداخت می کنم...
اين چه حرفیه؟پول چیه؟البته من الان 3-4 قسمته دارم ضبط می کنم.کد پستیتونو بدید سرم خلوت تر شد براتون ارسال می کنم.
بهتر این برنامه تحریم بشه... دلیلشم معلومه. چون در این برنامه از شخصی که محبوب ایران نیست استفاده شده.
سلام.راستش من هم دیشب فراموش کردم ببینم.هفته ی پیش گفتند که موضوع هفته ی بعد راجع به پژوهش در نجوم هست که من هم مشتاق شدم ببینمش و فراموش کردم.اگه میشه شماره حساب بدید تا پول رو واریز کنم و شما هم Cd رو بفرستید.
منم میخوام!!!
دوستان منم یه شماره موبایل میدم هر دوشنبه قبل از برنامه یه پیامک به من بزنه بگه الان برنامه شروع میشه چون منم جدیدا فراموش زیاد می کنم .( سالی یک بار هم یه کارت شارژ واسش می خرم)
حالا اگه کسی تمایل داره بگه من شمارمو بدم Smile
منم خیلی عصبانی هستم دیشب مهمون داشتیم یادم رفت آسمان شب رو ببینم .منم هر هفته هم می بینم هم ظبط میکنم اما دیروز یادم رفت .دوستان موافقید به صدا سیما پیشنهاد بدیم واسه آسمان شب تکرار بگذارن ؟اگر هممون مدام زنگ بزنیم کلافه می شن و مجبور میشن به حرفمون گوش کنن.......!!!
صفحات: 1 2