تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: برنامه اسمان شب
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اقای صفاریان پور قرار بود دیشب ویژه برنامه ی شب یلدا ی اسمان شب رو داشته باشند.عدم پخش اسمان شب اون هم بدون هیچ اطلاعی موجب اتلاف وقت شدید من وقطعا خیلی های دیگه شد و من این کار صدا و سیما رو هرگز نمی بخشم.زیر نویس کردن اینکه اسمان شب امشب پخش نمی شود اصلا کار سختی نبود اما...
یادم میاد منم یه ساعت منتظر شدم یه سریال رو از شبکه ی 4 ببینم و بعد از کلی الاف شدن دیدم تکرار هفته قبل رو پخش کرد
گفتم یه بار شده دیگه اشکال نداره
هفته بعدش باز تکرارهمون قسمت رو گذاشت !!!

راستی تا حالا به این فکر کردید که به مردم میگن مثلا ساعت 10 شب فلان فیلم پر طرفدار پخش میشه ولی از ساعت 10 تا 10:10 پیام بازرگانی پخش میشه که به نظر من این کلی اتلاف وقت و اتلاف انرژی به حساب میاد
سلام
خیلی نامردیه از چند روز پیش هی می گفتیم جشن یلدای نجومی و این حرف ها آخر برنامه پخش نشد.هر هفته منتظر دوشنبه ها هستیم آخر هم اینجوری میشه.
آره بابا خسته شدیم با این تلویزیون :x
ولی من فکر میکنم دوشنبه شب مستند 4سوی علمو که درباره ی نجوم بود آسمان شب پخش کرده بود .چون آرم شبکه 4 مثل وقتایی بود که خود برنامه ی آسمان شب پخش میشد .یعنی وسطش اون آرم سال جهانی نجوم بود .
اون ارم سال جهانی نجوم رو شبکه4 هر وقت برنامه علمی می زاره نشون می ده.فیلمش هم space بود که فکر می کنم همه ستاره شناسان دیده باشن.دوبلش هم اصلا جالب نبود
چه جالب من فکر میکردم آرمه ابتکار آسمان شبه !
اون مستنده رو بابا بزرگم حفظ بئد از بس گذاشته بود!
شبکه خوزستان هم این مستند ( space ) رو در برنامه مستند5 که فکر کنم از شبکه تهران می دزده پخش میکنه هفته ای 10 بار + خیلی برنامه های دزدی دیگه آخرش هم میگه تهیه شده در شبکه خوزستان :lol: :lol:
abadanastro نوشته: شبکه خوزستان هم این مستند ( space ) رو در برنامه مستند5 که فکر کنم از شبکه تهران می دزده پخش میکنه هفته ای 10 بار + خیلی برنامه های دزدی دیگه آخرش هم میگه تهیه شده در شبکه خوزستان :lol: :lol:
عین برنامه استانی ما دقیقا! :lol: