تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: انتشار یک مجله جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام به همه
ماهنامه آسمان شب منتشر شد. در 100 صفحه تمام رنگی و با کلی مطالب جذاب و خواندنی و با کیفیت چاپ بسیار عالی .این نشریه در حال حاضر در گیشه های مطبوعات مراکز استانها و مراکز فروش درج شده در سایت http://www.nightsky.ws موجود میباشد.لطفا شما هم بخوانید و نظر بدهید
خانم پریا فکر کنم شما توی این مجله فعالیت می کنید و باشون ارتباط دارید
میشه یه سری از مطالب رو برامون روی سایت بذارید تا از محتوای مجله با خبر بشیم و بعد مشترک بشیم !
مثلا فهرست
اسکن از چند برگ اون
و ...
این هم فهرست ماهنامه آسمان شب

[عکس: index.jpg]

این هم جلد مجله
[عکس: nightsky-website.jpg]
خبر بسيار خوشحال كننده‌اي‌است. موفق باشيد و اميدوارم علي‌رغم تمام مشكلات بتونيد كار رو خوب پيش ببريد. با اين اوصافي كه مي‌بينم اگر محتواي مجله هم با اين فهرست همخواني خوبي داشته باشه از نظر كيفيت مجله‌ي نجوم يك رقيب خوب پيدا كرده!
خانم پریا از این که به درخواستمون توجه کردید ممنونم
بله یه رقیب میتونه کیفیت مجله نجوم رو تغییر بده
من دو سال اشتراک مجله نجوم گرفتم ولی مشکل پست داشتم چون مجله بجای این که سر ماه بهم برسه اواسط و گاهی اواخر ماه بهم می رسید
اگر مجله آسمان شب این مشکل رو نداشته باشه حاضرم مشترک بشم !
بله من هم مشترک نجومم و این مشکل هست و مجله اخر ماه میاد اما به نظر من مشکل جدی نیست.من اشتراک این مجله رو گرفتم(اسمان شب)
سلام دوستان.من شماره ی اول ماهنامه ی آسمان شب رو گرفتم.فوق العادست.واقعا خوبه.صفحات تمام رنگی که آرزو داشتیم مجله ی نجوم هم اینطوری باشه که نشد.قیمتش هم واقعا خوبه.نسبت به مجله ی نجوم مفته.فقط 2000 تومان.100 صفحه ی رنگی.اما نکته ای که خیلی برای من مهم بود اینه که اسم من رو تو اولین شمارش زده.با این رویه که شروع کرده فکر کنم به برکت اسم من خیلی پیشرفت کنه!!!!!!!!! :wink:
بیاید همگی با هم درخواست کنیم ( با اجازه ی آقای جعفری زاده ) سایتمون رو معرفی کنند تو مجلشون
موافقم...
اگر اسم استروتاک توش بیاد که دیگه طلاست و قطعا عمر ابدی خواهد گرفت.
صفحات: 1 2