تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: آسمان شب تولدت مبارک!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام
دیشب آسمان شب ده ساله شد و به همین مناسبت یک برنامه ی 2 ساعته داشت.البته متاسفانه به دلیل قطع شدن ارتباط، یک وقفه ی یک ساعتی در برنامه ایجاد شد.خلاصه رو هم رفته خوشحال شدیم که بالاخره به اندازه ی مدت زمان یک مسابقه ی فوتبال، برنامه ی نجومی هم پخش شد!
حالا به نظر شما این برنامه در طی این ده سال چه تاثیری در جامعه ی نجومی و غیر نجومی ایران گذاشته؟
الان چند ماه که شبکه چهار آبادان قطع شده ! :oops: Cry
بسیاری از ستاره شناسانی که می شناسم با اسمان شب منجم شدند.
من این برنامه رو از سروش سیما میگیرم و هرکس خواست بگه تا رایت کنم براش بفرستم...البته تا تیر ماه نمی تونم.بالاخره شما هم یه روزی دانش آموز بودید الان موقع امتحانات ترمه...
من هم تولد ده سالگی اسمان شب رو تبریک میگم :o

حتما در این ده سال اسمان شب کارهای مهمی برای جامعهی نجومی کرده و مردم را با علم نجوم اشنا کرده :wink:
سلام
من خیلی این برنامه رو دوست دارم و هر هفته اونو دنبال می کنم و تولدش رو هم تبریک می گم.به نظر من موثر ترین راه برای آشنایی مردم با نجوم اطلاع رسانی و پخش برنامه های نجومی از رسانه هاست.کسانی که هنوز علاقمند نشدن که وقت خودشون رو صرف خوندن کتاب های ستارشناسی نمی کنن و باید باجذبه خود نجوم علاقمند بشن.هیچکس از تماشای تصویر یه سحابیه رنگارنگ یا یه آسمان پرستاره بدش نمیاد!توی برنامه ی آسمان شب هم که هر چند دقیقه ای یک بار از این تصاویر جالب پخش می شه.پس یه برنامه ی تلویزیونی خوب خیلی می تونه به جذب افراد توی هر زمینه ای کمک کنه . مثلا من خودم تا به حال تونستم 5نفر از دوستانم رو بیننده ی پروپا قرص آسمان شب بکنم. اما نا منظم پخش شدن این برنامه بینندگانش رو خسته کرده. مثلا این هفته من از ساعت 8تا12 پای تلویزیون بودم .حتی یه زیر نویس هم ننوشتن که آسمان شب امشب پخش نمیشه! اصلا برای وقت مردم ارزش قائل نیستن !!!!!
من که تازه 3 4 ساله مرتب میبینم.
دوست دارم برنامه های قدیمیترو هم ببینم. از کجا میتونم تهیه کنم؟
می تونید از سروش تهیه کنید :wink:
سلام

آره راست می گه اونو از سروش تهیه کنید لطفا Smile
سلام

راستی کسی می دونه آسمان شب چه وقت هایی پخش می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روز: دوشنبه ها
ساعت: گاهی اوقات 5/8 گاهی هم 9 ممکنه ساعت 10 یا حتی 11 هم شروع بشه!!!!!
شبکه 4
صفحات: 1 2