تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: متاسفم
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
برای خودمون و این تالار واقعا متاسفم.یکی دوتا کاربر فعال و چهار پنج تا کاربر نیمه فعال و یه سری کاربر جدید و فصلی که چیز زیادی از نجوم نمی دونن.جالبه که حتی مدیران سایت هم نیمه فعالند و فصلی به اینجا سرمیزنن!فکر میکنم باید این سرگرمی رو کنار گذاشت و دنبال کار دیگه ای رفت!خوش به حال اونوریا که کارشون درسته. یه کارمند معمولی 4000 دلار حقوقشه و میتونه بدون دغدغه تلسکوپ موردنظرشو بخره برای مثال یه 10 اینچ دابسونی براش 500 دلار خرج برمیداره یعنی یک هشتم حقوقش ولی من با 450000 تومن حقوق باید برای همون تلسکوپ 170% بیشتر یعنی نزدیک 2 برابر حقوق یک ماهمو بدم!
اینم از اوضاع تالار گفتگومون کسی نیست جواب بده.چه اسم با مسمایی هم داره: تالار گفتگوی ستاره شناسان!!
به هرکس هم که میگی میخوام نجوم کار کنم و تلسکوپ فلان تومنی بخرم آدمو مسخره میکنه(باید مواظب باشی کسی نفهمه که میخوای تلسکوپ بگیری) تازه وقتی هم تلسکوپو گرفتی باید براق شی ببینی کی آسمون از گردخاک دایمیش پاک میشه؟این هفته؟هفته بعد؟سال دیگه زمستون؟
ای باباخودم خودمو سر کار گذاشتم!
سلام
دوست عزیز سرت رو بگیر بالا ببینم هر کس اینجا داره فعالیت می کنه بخاطر علاقش به ستاره شناسیه
تالار گفتگوی ستاره شناسان به همین علاقه مندان مینازه
شما هم نیازی نیست بری تلسکوپ بخری ، با چهارتا کتاب هم میشه نجوم کار کرد .
البته شاید کم کاری دوستان و حتی خود من جدا جای انتقاد داشته باشه که اینم با اتمام امتحانات رفع میشه
در هر صورت بهتره شما هم اول کاری بجای انتقاد کمک کنی اوضاع بهتر شه
هر کسی باید در حد خودش تمام سعی خودش رو برای بهبود این اوضاع انجام بده و البته باید به این اشاره کنم که خودم هم به هیچ وجه تمام سعی خودم رو نکردم... در هر حال صحبت کردن هیچ تاثیری نداره.
خوب اينجا يه محيط واقعا علميه و هر كس هم در اين تالار هست براي افزايش علم خودش اينجاست و فعاليت مي كنه و براي كار ديگه اي اين جا نيست
اصلا درست نیست :oops: :x

همه با علاقه و اشتیاق در حال کارند حالا خودمم وامتحانات بود اصلا سر نمیزدم ولی اگه امتحانات تموم بشه دوباره شروع میکنیم .

حرف بی منطق نزنید Arrow

اگه راست میگید عمل کنید تا حرف بزنید Idea
هيچوقت اجازه نديد افرادي مثل اين عضو جديد شما رو سرد و نااميد كنند
اگه قرار باشه كه نااميدي اينقدر راحت به كسي چيره بشه مطمعن باشيد اون فرد به جايي نميرسه
با همت و تلاش و توكل همه چي روبه راه ميشه
مت هم برای شما متاسفیم.
شما لااقل دستون تو جیب خودتون ولی ما ها دانش آموز هستیم پس حساب کار دستون می یاد که از لحاظ مالی چقدر دستمون باز هست !
اگر آدم علاقه مند باشه ، با خوندن چندین کتاب نجومی ، در نجوم غزق می شه.
yperseusy نوشته: خوب اينجا يه محيط واقعا علميه و هر كس هم در اين تالار هست براي افزايش علم خودش اينجاست و فعاليت مي كنه و براي كار ديگه اي اين جا نيست
این تفکر اشتباه است
چون برخی از دوستان مثل جناب owl و new astronomer در زمینه دانشگاهی اطلاعات خوبی دارند و لطف می کنند به ما کمک می کنند و در واقع هدفشون کمک به بی تجربه ها و مبتدی هاست ( که این هدف ستودنی است ) و یا کیارش که در زمینه عکاسی حرفه ای است ولی به بقیه بدون چشم داشت کمک می کنه
و همه دوستان که به تازه وارد ها کمک می کنند
و آقای جعفری زاده که این تالار رو برای ماها راه انداختن و همیشه از کمک هاشون استفاده کردیم
دوست عزيز آقا روح الله من گفتم همه براي انجام كار علمي اين جا هستند و هدف همه مشترك است به نظر شما اين تفكر اشتباه است :oops:
آخه نوشتی هر کس برای افزایش علم خودش اینجاست نه کار دیگه ای
شاید در نوشته ات یه اشتباهی پیش اومده
صفحات: 1 2