تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: یه سوال در مورد فضانوردا!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام. استادم خیلی مختصر سر کلاس به من توضیح داد که فضانوردا چه جوری دوباره از شرایط خلا به زمین برمیگردن ولی چون کلاس رو حق بقیه بچه ها ام میدونستم زیاد نتونستم سوالایی که لابه لای توضیحاتشون به ذهنم میرسید رو بپرسمو جوابمو بگیرم. چون اون موقع نفهمیدم الانم یادم نمیاد چی جوابمو دادن! میشه راهنماییم کنید Sad :? :| Smile :o Big Grin Tongue :lol:
betelgos نوشته: سلام. استادم خیلی مختصر سر کلاس به من توضیح داد که فضانوردا چه جوری دوباره از شرایط خلا به زمین برمیگردن ولی چون کلاس رو حق بقیه بچه ها ام میدونستم زیاد نتونستم سوالایی که لابه لای توضیحاتشون به ذهنم میرسید رو بپرسمو جوابمو بگیرم. چون اون موقع نفهمیدم الانم یادم نمیاد چی جوابمو دادن! میشه راهنماییم کنید Sad :? :| Smile :o Big Grin Tongue :lol:
دوست عزیز سوالتون دقیقا چی هست؟
فکر کنم بخاطر نبود جاذبه و فشار باشه ، که راه حلش هم یک سری محفظه هایی هستند که مثلا غواص ها داخلش میرن تا با فشار هوا تنظیم بشن
سوالمو مطرح کردم ولی اگه بخوام دقیقا بگم اینه که فضانوردا چه جوری دوباره برمیگردن به زمین؟ یعنی چه چیزایی دارن که بتونه اونارو از تو شرایط خلا برگردونه به میدان جاذبه زمین؟ تونستم خوب سوالمو ارائه بدم یا بازم بگم؟! :wink: :wink: