تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: دوربین دوچشمی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
سلام من با دوربینم یه مشکل دارم .نمیتونم اسمون بالای سرم رو باش رصد کنم چون بالا تر نمیاد .کاریش نمیشه کرد؟
samir نوشته: سلام من با دوربینم یه مشکل دارم .نمیتونم اسمون بالای سرم رو باش رصد کنم چون بالا تر نمیاد .کاریش نمیشه کرد؟
به گیرنده خود دست نزنید :lol:
شوخی کردم / دوست عزیز مشکل از شما نیست کلا دوچشمی هایی که روی سه پایه های معمولی سوار میشن همین طور هستند و رصد ارتفاع 70 به بالا با دردسر و رصد سرسو غیر ممکن است .
سلام.
منم همین مشکل رو داشتم.
دوست عزیز میتونی رو به آسمون روی زمین دراز بکشی و رصد کنی. عالیه فقط تنها مشکلی که داره اینه که ممکنه دستت کمی خسته شه. اکثر بچه هایی که از دوچشمی هایی استفاده میکنند که روی پایه های معمولیه معمولاً Big Grin اینطوری رصد میکنن.
رصد خوبی داشته باشی :wink:
Parastoo نوشته: سلام.
منم همین مشکل رو داشتم.
دوست عزیز میتونی رو به آسمون روی زمین دراز بکشی و رصد کنی. عالیه فقط تنها مشکلی که داره اینه که ممکنه دستت کمی خسته شه. اکثر بچه هایی که از دوچشمی هایی استفاده میکنند که روی پایه های معمولیه معمولاً Big Grin اینطوری رصد میکنن.
رصد خوبی داشته باشی :wink:
فکر خوبیه اما حواستون به مار و عقرب ها هم باشه :lol:
abadanastro نوشته: فکر خوبیه اما حواستون به مار و عقرب ها هم باشه
این واسه وقتیه که بالا پشت بوم هستی .
کسی که هم هدفش رصد آسمان و هم دیدن صور فلکی با وسیله ی نجومی باشه نمیتونه با یه تیر 2 نشون بزنه؟
منظورم اینه که نمیتونه با یه وسیله این دو تا خواسته اش رو برآورده کنه؟
Sky_Watcher نوشته: کسی که هم هدفش رصد آسمان و هم دیدن صور فلکی با وسیله ی نجومی باشه نمیتونه با یه تیر 2 نشون بزنه؟
]
ببخشید من منظورتون رو متوجه نشدم :roll:
میدان دید دوربین دوچشمی اونقدر ها هم زیاد نیست که بشه صورت های فلکی رو بطور کامل توش دید
Big Grin اینو میدونم. اما دوستمون گفتن
samir نوشته: نمیتونم اسمون بالای سرم رو باش رصد کنم چون بالا تر نمیاد .
منظورشون رصد صور نبود که :roll:ندیدن اجرام بالای سرش بوده :roll:
Sky_Watcher نوشته: کسی که هم هدفش رصد آسمان و هم دیدن صور فلکی با وسیله ی نجومی باشه نمیتونه با یه تیر 2 نشون بزنه؟

سلام
حسین جان صورت فلکی فقط با چشم غیر مسلح رصد می شن و این اجرام آسمانی هستند که با تلسکوپ و دوربین دو چشمی رصد میشن

موفق باشید
صفحات: 1 2 3