تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: نمايشگاه كتاب!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام به همه ي دوستان و خصوصا دوستان دوستدار كتاب!
... به نظرم رسيد شايد ايده ي بدي نباشه كه تاپيكي داشته باشم براي پيشنهاد كتاب هاي خوب به بقيه ي دوستان!
با توجه به اين كه هنوز چند روزي تا پايان نمايشگاه كتاب وقت هست ، اگر دوستان لطف كنند و كتاب هاي جديد ، يا كتاب هايي رو كه از خوندنشون واقعا لذت بردند رو به بقيه هم معرفي كنن تا ازشون استفاده كنن ، خيلي خوب مي شه!
...راستي نظر شما درباره ي كتاب هاي نجومي اي كه انتشارات هاي ( آيا مي شود يك اسم را دوبار جمع بست؟ اگر لفظ صحيحتري مي شناسيد لطفا آگاهم كنيد! Big Grin Big Grin )مختلف در نمايشگاه عرضه مي كنند چيه؟ شايد سوالم خيلي كلي بود ...يه نكته اي كه نظر خود من رو جلب كرد اين بود كه در اكثر غرفه هايي كه من سر زدم ( در شبستان) حداقل يه كتاب نجومي پيدا مي شد ، البته به جز انتشاراتي هايي كه به يه موضوع خاص مي پردازن و نكته ي اميدوار كننده اي كه وجود داشت اين بود كه بچه هاي زيادي پيدا مي شدند (اكثرا در سني حدود سالهاي راهنمايي) كه حداقل يه نگاهي به اين كتاب ها مي انداختند ...! حالا نمي دونم اين موضوع واقعا نسبت به سال هاي پيش بيشتر به چشم مي خورد يا اين كه من بيشتر به اين قضيه توجه مي كردم!
درود
تاپیک زیر محل معرفی و نقد کتاب های نجومیه
viewtopic.php?f=36&t=963
پس لطفا فقط به معرفی کتاب های تازه چاپ شده و موجود در نمایشگاه تهران در این تاپیک بپردازید تا تاپیک تکراری ایجاد نشده باشد.
با تشکر
منم ميخواستم عين همين تاپيك را الان بنويسم .

مثل اينكه شما زود تر پيشدستي كردي Sad
فعلا ما كه ضايع شديم... :wink:
... با عرض پوزش ، ديگه تكرار نمي شه! Big Grin
عیبی نداره هر کس به نمایشگاه میره از کتاب های جدید نجومی عکس بگیره و بیاد معرفی کنه . خیلی خوبه
فقط آدرس غرفه یادش نره ، قیمت و ... هم ذکر کنید .