تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: آسمان تاریک ایران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان اگه به سایت آسمان شب nightsky.ir سر زده باشید تو قسمت پیوند های تصویریش یه سایت هست به نام آسمان تاریک ایران که وقتی روش کلیک می کنی هیچی نیست با توجه به اینکه این سایت رو میشه سر و سامون داد و تبدیلش کرد به نماینده اینترنتی سایت اسمان تاریک (darksky.org) در ایران و برگزاری پروژه های الودگی نوری در اون مثل شمارش ستارگان در هر منطقه و تهیه نقشه آلودگی نوری ایران کسی می دونه مدیر این سایت کیه ؟
با سلام.
این سایت یا در واقع انجمن" آسمان تاریک ایران "به مدیریت آقای جعفری زاده در آستانه سال جهانی نجوم شروع به کار کرده و در استانهای و شهر های مختلف افرادی به عضویت این انجمن در آمده و در واقع نمایندگی آسمان تاریک را عهده دار شدند. چند پروژه به پیشنهاد و مدیریت آقای جعفری زاده معرفی و انجام شد.
اما اینکه سایتش باز نمیشه ایشون در حال انجام تغییراتی روی سایت هاشون هستند و احتمالا دلیل لود نشدن این سایت همین باشه.
:wink:
Parastoo نوشته: با سلام.
این سایت یا در واقع انجمن" آسمان تاریک ایران "به مدیریت آقای جعفری زاده در آستانه سال جهانی نجوم شروع به کار کرده و در استانهای و شهر های مختلف افرادی به عضویت این انجمن در آمده و در واقع نمایندگی آسمان تاریک را عهده دار شدند. چند پروژه به پیشنهاد و مدیریت آقای جعفری زاده معرفی و انجام شد.
اما اینکه سایتش باز نمیشه ایشون در حال انجام تغییراتی روی سایت هاشون هستند و احتمالا دلیل لود نشدن این سایت همین باشه.
:wink:
فکر کنم اگه آقای جعفری زاده نبودند 60 درصد فعالیت های نجومی ایران ، باد هوا میشد.
البته متاسفانه الان فعالیتشون نسبت به قبل خیلی کمتر شده

مهمان

دوستان من هم مانند خود شما هستم و دوست دارم که ستاره شناسی در ایران پیشرفت کند. اما در برخی مواقع کسانی که نباید سنگ اندازی کنند این کار را می کنند.

شما لطف دارید دوستان Smile