تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: بحث کردن منجمان تازه کار در مورد درست بودن محل ستاره قطبی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
در یکی از شبهای رصدی امیدوارم دیگه پیش نیاد.مثل همیشه مشغول آموزش صوزت فلکیا بودم و اون موقع دب اکبر پشت کوه بود.به بچه ها ستاره قطبی رو نشون دادم و خیلیا میگفتن اشتباه میگی.و بلالخره پشیمان شدند و متوجه شدند عذر خواهی کردن.و اینکه در ساعاتی بعد دوباره با چند نفر که ادعا میکردند ام 36 37 38 خوشه ی کروی هستند. و من میگفتم خوشه ی باز گوش نمیدادند ولی باز هم Smile
درود بر شما

این موضوع چیز عادی است و ریاد سخت نگیر. اصولاً همه در اول کار ( به جز کسانی که خودشان پشتکار داشتن ) دم از اطلاعات فراوان می زنند. Smile
بله شما درست میگید گرفتاریم دیگه
بلــــــه الان در جامعه ی امروز همه فکر میکنند استادند حرف هیچ کس رو هم قبول ندارد!!!!:roll:
البته خود ستاره قطبی هم صد در صد دارای محل ثابتیم نیستا! جابجایی خیلی کمی داره که میشه حسابش نکرد.
مهم اینه که اطلاع رساین درستی انجام بشه. مطمئن باشید وقتی این افراد میزان تسلط و سطح علمی شما رو ببینن دیگه بهشون ثابت میشه که شما از روی علمی که دارین صحبت میکنین. Rolleyes
خوب من ادعایی ندارم اما ادعا میکنم چیزی رئ که بلدم خوب میتونم به دیگران منتقل کنم چه آشنایی با صورت فلکیا کار با تلسکوپ.و بحث های تئوری Smile