تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: راهنمایی برای خرید دوربین دوچشمی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با تحقیقاتی که این چند روزه تو اینترنت کردم و مطالعه قسمتهای مختلف سایت خوب شما به این نتیجه رسیدم که بهترین گزینه برای دختر 5 ساله و علاقه مند به نجوم من دوربین دوچشمیه
حالا لطف کنید راهنماییم کنید که چه نوع دوربین دوچشمی بهتر و مناسبتره؟
آیا دوربین دوچشمی ای وجود داره که بشه ماه رو هم باهاش رصد کرد؟
و اینکه ما خرمشهر زندگی میکنیم..........کسی میتونه راهنماییم کنه که تو شهرهای اطراف ما مثلا آبادان و اهواز جایی هست که بشه دوربین دوچشمی و ابزار جانبش و کتب مفید در این زمینه رو تهیه کرد یا نه؟
ممنون که وقت میزارید و راهنماییم میکنید
rezvan نوشته: با تحقیقاتی که این چند روزه تو اینترنت کردم و مطالعه قسمتهای مختلف سایت خوب شما به این نتیجه رسیدم که بهترین گزینه برای دختر 5 ساله و علاقه مند به نجوم من دوربین دوچشمیه
حالا لطف کنید راهنماییم کنید که چه نوع دوربین دوچشمی بهتر و مناسبتره؟
آیا دوربین دوچشمی ای وجود داره که بشه ماه رو هم باهاش رصد کرد؟
و اینکه ما خرمشهر زندگی میکنیم..........کسی میتونه راهنماییم کنه که تو شهرهای اطراف ما مثلا آبادان و اهواز جایی هست که بشه دوربین دوچشمی و ابزار جانبش و کتب مفید در این زمینه رو تهیه کرد یا نه؟
ممنون که وقت میزارید و راهنماییم میکنید
بگین کدوم دوربین دو چشمی هست که ماه رو نشون نمیده.
همه ی دوربین های دو چشمی ماه رو نشون میدن
اما یه چیز؟ هوای شهرتون چطوره؟ دوربین دوچشمی برای هوای تمیز بدرد میخوره.
سلام.
بله با دوربین دوچشمی میشه ماه رو رصد کرد. بله آقای جعفری زاده (مدیریت این تالار) فروشگاه دارن. www.iranoptic.ir . ایشون اهوازی هستند. میتونید از سایتشون دیدن کنید و با ایشون تماس بگیرید.09354844077 . نام کاربریشون observerخودشونم مشاوره میدن. کتاب هم کتابهای کودک خوبی من توی کتاب فروشی رشد دیدم.
آدرس: اهواز-خیابان سلمان فارسی(نادری) خیابان حافظ.(شعبه دوم رشد).
گرچه من هم با تلسکوپ موافقم. به قول Regulusدوربین مناسب نیست. البته میشه از سه پایه استفاده کرد.
هرطور که خودتونم مایلین
نه دوربین دو چشمی نخرین. دو چشمی برای یه بچه 5 ساله خیلی سنگینه و اگه براش مشکلی بوجود نیاره خستگی نگهداشتن دوربین اونو از رصد دل زده می کنه. من تلسکوپ کوچیکو توصیه می کنم.
Fبه نظر منیه تلسکوپ کوچیک بهتره تا یه دوربین دوچشمی
لطفا به این سوالها پاسخ بدید
بودجه*تون چقدره؟
سطح اطلاعات؟
وضعیت اسمان