تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: اموزش ساخت ماکت
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4
اموزش ساخت ماکت فضا پیما ها ساخت ماکت
سلام دوستان لینک پست قبلی برای من باز نمیشه!
خودم 3-4 سالی هست ماکت فضایی میسازم برای شروع لینکهای زیر رو ببینید هم نقشه هست هم عکسهایی از مراحل ساخت.
اولی مربوط به موشک ساتورن 5 و ماه نشین آپولو 11 که بسیار زمانبر و با جزییات تمام قسمتهاست
Index of /nojum/saturnv
دومی مربوط به شاتل کلمبیا که بسیار زیباست
Index of /nojum/shuttle

اگر دومی مورد تایید مدیر سایت برای مسابقه باشه 2-3 روزه میتونید بسازید و در نهایت مثل من بعنوان یک قاب عکس سه بعدی زیبا به دیوار بزنید.
[ATTACH=CONFIG]1287[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]1288[/ATTACH]
ممنونم پیمان جان

ساخت ماکت یکی از کارهای بسیار جذاب و بیادماندنی میشه. من مدت زیادی بود که این کار را نکرده بودم. اما بازهم شروع کردم. استفاده از متریال ( مصالح ) مختلف و ترکیب اونها میتونه در زیبایی ماکت خیلی تأثیر داشته باشه....Smile
در مورد تأیید من! نیازی به این کار نیست دوست عزیز. هر ماکت فضایی و ستاره شناسی می تواند در این رقابت شرکت کند....
واقعا ماکت سازی کار قشنگی هست
mohammad_reza نوشته: واقعا ماکت سازی کار قشنگی هست
به جای اینهمه نشون دادن علاقه، بشین درست کن پسر جون :pSmile
سخته نمیتونم درست کنم Big GrinBig GrinBig Grin:confused:
کاملا درسته دوستان عزیز بعضی از این ماکتها بسیار مشکله مثل ماکت ساتورن5 که برای من 2 هفته وقت گرفت ولی نتیجه کار خستگی رو از تنتون میبره و بسیار زیباست غیر از اینکه به اطلاعات عمومی هم اضافه میشهBig Grin
در لینک زیر از ماکتهای ساده شروع کنید و بعد از اینکه فوت و فن کار دستتون اومد سراغ ماکتهای سختتر بریدWink
http://www.delta7studios.com
با سلام به دوست عزیز این ماکتهایی که شما معرفی می کنید نیاز به وسایل خاصی داره اینهارو نمیشه با مقوا درست کرد.
شما هم طرح ماکت بدید ، حتما که نباید نقشه اش آماده باشه!
من خیلی دوست دارم یه نمایشگاه بزرگ بزنم و توش انواع ماکت های نجومی و فضایی رو بسازم
مثلا با چند تا توپ میتونید منظومه شمسی بسازید
یا وقت بذارید و انواع موشک های فضایی ، شاتل و هابل و ... رو بسازید
هر کاری اولش سخته اما وقتی شروع کنید و حوصله به خرج بدید انجام میشه
عکس های با کیفیت از نمونه اصلی تهیه کنید و مدل رو بسازید*
خب یه همچین کارایی رو بهتر بود تابستون انجام می دادیم. الان وسط مدرسه و دانشگاه و ... است. تابستون ادم می تونه وقت بذاره یه همچین چیزایی درست کنه.
صفحات: 1 2 3 4