تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: طرز كر با نرم افزار استاري نايت چه جوريه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
من تازه نرم افرزا استا ري نايت خريدم اصلا چيزي ازش بلد نيستم ميخوام بدونم چطوري ازش استفاده كرد:?:Rolleyes
د رود بر شما
هر نرم افزاری دارای مشخصاتی برای خودش است. نرم افزار StarryNight یکی از نرم افزارهای مناسب برای یادگیری آسمان شب است که یادگیری آن کار ساده ای است. کمی زبان انگلیسی بلد باشید همه چیز را خواهید فهمید.
مشکل شما دقیقاً در کجا است؟
كلا" سر تا پا مشكله شما هر كجا ش رو ميخواهيد آموزش دهيد
ممنون
من ویندوزم رو به 7 ارتقا دادم دیگه وارد نمیشه:-xSadSad. چند بار دو باره نصبش کردم که مسنیویسه با موفقیت انجام شد که وقتی برنامه رو باز میکنم یه پیامی میده. کسی می تونه منو راهنمایی کنه ؟؟
ویندوزتون چند بیته؟ بعضی نرم افزار ها روی ویندوز 64بیت اجرا نمیشن.
Parastoo نوشته: ویندوزتون چند بیته؟ بعضی نرم افزار ها روی ویندوز 64بیت اجرا نمیشن.

مال من 64 ............................:mad::-x:o:eek:
برای 64 بیتی شما باید استاری نایت مخصوص 64 داشته باشین
جناب جعفری زاده من ازشما استاری نایت خریدم خیلی وقت پیش
موقع وصل کردن میگه باید نسخه قبلی وصل شده باشه من ندارم چی کار کنم؟
mohammad_reza نوشته: برای 64 بیتی شما باید استاری نایت مخصوص 64 داشته باشین
جناب جعفری زاده من ازشما استاری نایت خریدم خیلی وقت پیش
موقع وصل کردن میگه باید نسخه قبلی وصل شده باشه من ندارم چی کار کنم؟

احتمالا شما از اقاى جعفرى زاده، اپديت 6.2.3 رو خريدى. براى اپديت بايد حتما نسخه 6 نصب باشه.
در مورد مشكل amiadib هم، خب مشخصه كه 32bit روى 64bit نصب نميشه. بايد 64 شو بگيرى.
در ضمن sahand تو هر جا مشكل داشتى تک تک بپرس. Starry Night 6 يه دفترچه راهنماش به فارسى ترجمه شده كه فكر كنم اگه يكم تو اينترنت بگردى ميتونى پيداش كنى.
بعد از اینکه دیدم اجرا نمیشه رفتم دیدم به نرم افزار quique time player برای اجرا نیاز داره . اونم دانلود کردم. برنامه هم اجرا شد حتی ولی بعد رفتم اپدیت کنم که... اپدیت شد ولی اجرا نشدSad .

فقط یه پیام میومد که نوشته update file - cancel اپدیت فایل رو که میزنم ارور میده و میگه ok کن که وقتی می کنم.....
بعد از نصب يه restart ميكردى سيستمو.
صفحات: 1 2 3