تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: ایا استروتاک مرده؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام.
این روز ها استروتاک ساکت تر از همیشه هست.
فکر میکنم حتی زمانی که سایت تعطیل بود و ارور میدیدیم هم بیشتر به ادرس استروتاک میومدیم.
چی شده؟
ایا استروتاک مرده؟
من اینطور فکر میکنم.
بله خیلی وقته مرده
اگه من و شما هم نیاییم 4 تا تاپیک بزنیم جواب بدیم دیگه سکوت مطلق میشه
انجمنی که مدیران اصلیش بیخیالش شدن و ماهی یه بار بهش سر میزنن انتظاری به پیشرفتش نمیره
آفرین آفرین موافقم.
من هم قبول دارم. دلیلش را هم چند وقت پیش توضیح دادم.
دلایل شما صحیحه، ولی کاملا تئوریک و ایده ال گرایانست.
من هم در جواب شما دلایل و راهکار های خودمو گفتم.
وضعیت تالار مثل تیم فوتبالیه که بهترین و قوی ترین تیم دنیا بوده، ولی تغییر نکرده و کسالت اور شده. ولی رقبا تغییرات مناسب داشتن و پیشی گرفتن.
مثل وضعیت تیم بارسلونا که چند سال بسیار جذاب بود، ولی تغییر نکرد و الان دیگه اون شور و حمایت همگانی رو نداره و فقط طرفداران دو اتشه هنوز کنارش باقی موندن.
امیدوارم ما بتونیم وضعیت سایت رو از این حالت کما بیرون بیاریم..
من به نوبه خودم حاضرم در حد توان خودم کمک کنم.
متاسفانه تلاش ما بیهودست.
بعد از یه مدت خسته میشی، بیخیال میشی.
اصل کار مدیره که کاری نمیکنن.
آقای جعفری زاده اگه وقت رسیدگی به انجمن رو ندارن میتونن مدیریت کل سایت رو به یکی از کاربرای قدیمی و فعال واگذار بکنن. مطمئنم از این حالت در میاد.
دورود دوست عزیز
من وقت رسیدگی را دارم و در حال به روز رسانی سایت و پشتیبانی آن هم هستم. برای همین بسیاری از دوستان را در این تالار به عنوان مدیران انتخاب کردم.
اما لطف دوستان شامل حال من نشد.
Observer نوشته: دورود دوست عزیز
من وقت رسیدگی را دارم و در حال به روز رسانی سایت و پشتیبانی آن هم هستم. برای همین بسیاری از دوستان را در این تالار به عنوان مدیران انتخاب کردم.
اما لطف دوستان شامل حال من نشد.

اگه وقت رسیدگی و پشتیبانی رو داشته باشید که خیلی عالی هست
راستش صحبت من بیشتر به دلیل چندین ماه قطعی سایت و همچنین این تاپیک بود که گفته بودید درگیر هستید و کمتر میتونید وقت بزارید برای سایت ها

http://astrotalk.ir/%D8%B1%D9%88%DB%8C%D...#post30133
صفحات: 1 2