تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: بهتره این پیشنهادو نخونید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
سلام من یه پیشنهاد هر چند چرت دارم.(حتما"الان آقای جعفری زاده می گن:این دختره هم بلده فقط بشینه وهرچی به ذهنش اومد بنویسه وهی پیشنهاد وانتقاد کنه واصلا" به اینش کاری نداشته باشه که چطوری واز کجا این پیشنهادا عملی می شن.)ولی خوب من برای اینکه راحت بشم این پیشنهادو می گم: ((به نظر من کاش آقای جعفری زاده سالروز به راه انداختن این وب سایتو می گفتن وما(همه ی کاربران واعضای این سایت)با هم دیگه سر ساعت معین تو سایت حاضر میشدیم (البته با اطلاع قبلی) ودرمورد خیلی چیزا باهم گفتگو می کردیم.اصلا"یه موضوع مشخص انتخاب می کردیم وچند روز قبل اعلام می کردیم وهر کی می رفت درموردش مطالعه می کرد وتوی اون روز باهم درموردش بحث وتبادل نظر می کردیم.اونوقت هم اعضایی که فقط اسمشون تو لیست اعضا هست فعالتر میشدن وهم انجمنایی که زیاد فعالیت نکردن فعال می شدن هم یه بحث کاملا"علمی داشتیم و به افتخارتولد این وب سایت عزیز رکورد بیشترین کاربر حاضر در سایت اونم تو یه زمان شکسته میشد واین خاطره ای میشد به یاد ماندنی در دفترخاطرات این وب سایت وکاربرانش اونم یه خاطره ی علمی-ستاره شناسیی که خیلی ها هم ازش استفاده ی بهینه کردن.)) گفتم که نخونید.
(آخیش راحت شدم .بالاخره گفتم.)
عالیه منم کاملا موافقم.
فکر بکریه !
من هم موافقم .

اما نظر استادمون آقای جعفری زاده شرطه .

مهمان

تاریخ دقیق راه اندازی وب سایت 1 آبان ماه 1382 است که در این مدت وب سایت دستخوش تغییرات بسیاری شده است.
در مورد طرح پیشنهادی شما، که زمان معینی تعیین گردد که تمامی اعضا در وب سایت حضور داشته باشند را بررسی می کنم و هر چه زودتر جواب شما را خواهم داد.
دسته شما درد نکنه.
خیلی زحمت می کشید.
منم خوشم اومد! طرح جالبیه!
من می گم اگه بشه یه وقت مناسب رو اعلام کنیم و یک کنفراس تو یاهو مسنجر تشکیل بدیم و اونجا همه با هم بیشتر آشنا بشیم و اطلاعاتمون رو در اختیار دیگران هم بگذاریم!
ممنون آقای جعفری زاده
ببخشید که تو درد سر انداختمتون Cry :wink:

مهمان

این وظیفه من هست. حالا باید ببینم می تونم چت رومی برای شما در سایت قرار داد یا نه؟ اگر بشود این کار را انجام می دهم
منم از مدیریت خوب آقای جعفری زاده تشکر می کنم!
واقعا فکر بکریه ...
دست آقای جعفری زاده هم درد نکنه ... Smile منتظریم.
صفحات: 1 2 3