تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: دوره های نظامی و نجوم
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام

خب ده روز بود که من در سایت حضور نداشتم . به این دلیل بود که به یک دوره ی نظامی در پادگان شهید محلاتی اهواز رفته بودم و چون از شهر خارج بود و نور کمی داشت منطقه ی خوبی برای رصد آسمون بود و من هم هر شب به نظاره آسمان می پرداختم و بیشتر به اهله ی ماه می نگریستم . اما جای شما خالی بود روز ها که به کلاسهای نظامی میر فتیم و شب ها هم مثلا استراحت .
اما در آخر دوره به رزم شب رفتیم و مسیری را در تاریکی شب به پیاده روی پرداختیم و بعد از کمی تیر اندازی به انتهای رزم شب رسیدیم و به مرتفع ترین منطقه ی آنجا رفتیم و یکی از مسولین راه های جهت یابی را به ما یاد داد البته با تیر رسام .
من هم هر شب به مسولین پادگان صور فلکی رو نشون می دادم و قبله نماز خونه ی اونجا رو کمی تغییر دادم .
در کل دوره ی خوبی بود .

مهمان

سرانجام این ستاره شناسی ( نه ستاره شناسی ) را توانستی کمی به افسران آموزش دهی.... :lol:
خب حالا دیگه مارو دست می اندازید .
درضمن خدمتتون عزض کنم من خودم معاف بودم . آلان هم که این آموزش رو رفتم دیگه از آموزشی هم معاف شدم .
ها ها ها ها ها ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
سلام
مسابقه نجوم چه روزیه؟

مهمان

مسابقه نجوم روز 13 اردیبهشت برگزار میشه و کارت اون هم چند روز قبل در اختیارتون قرار می گیره
saat chand bargozar mishe?
sakhteman noor?
sakhteman ramin?

مهمان

farda ba vojoode tatili anjoman baze?man taze oomadam javabo khoondam emten dashtam vasl nemishodam internet