تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: قابل توجه المپیادیها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ما که تاحالا المپیاد شرکت نکردیم امسال هم که نذاشتن شرکت کنیم گفتن بچه ای. Sad
ولی خب ازالان می خوایم برا المپیاد سال آینده خر خونی کنیم.اونایی که تجربه دارن خواهش می کنم یه راهنمایی هایی برا المپیاد ونوع سؤالات و...بکنن.
ممنونم.
:? :? :x akhe baraye sherkat toye olampiad baraye che sharayete senee gozashtan i]

مهمان

دلیل این انتخاب، خروج آسان شما از ایران است. زیرا باید زیر 18 سال سن داشته باشید...
نه منظور عطیه جون این نبود.
ما امسال سوم راهنمایی هستیم خیلیم عجولیم که تو المپیاد شرکت کنیم.هرکاری کردیم نذاشتن المپیاد بدیم حتی خواستیم خودمونو دبیرستانی جا بزنیم نشد که نشد. Cry
سلام دوست عزیز.به خاطر این شوقی که برای شرکت در المپیاد دارین شما رو تحسین میکنم Tongue به نظرم حالا که وقت دارین میتونین تا جایی که ممکنه مطالعه کنید.اما زیاد ناراحت نباش چون اون موقع که من دوست داشتم امپیاد نجوم شرکت کنم (چون دسترسی به اینترنت نداشتم.)از همه جا بیخبر بودم و کسی هم نبود که یه مقدار راهنمایی کنه.الانم که... Sad
موفق باشی :wink:
این ذوق وشوقمون چه فایده ای داره نه کلاس ونه معلم ونه راهنمایی داریم.امسالم که امتحان تیزهوشان داریم وباید بشینیم برا اون بخونیم.برامون دعا کنید. :wink:
این ذوق وشوقمون چه فایده ای داره نه کلاس ونه معلم ونه راهنمایی داریم.امسالم که امتحان تیزهوشان داریم وباید بشینیم برا اون بخونیم.برامون دعا کنید. :wink:
ولی چه کتابایی رو باید بخونیم که موفق بشیم؟ :?: Confusedhock:
1. نجوم کروی
2. نجوم دینامیکی یا نجوم و اخترفیزیک مقدماتی 1و2
3. فراگیری فعال نجوم
4. ریاضیات پایه (روشهای برداری)
5. فیزیک پایه (مکانیک برخی از مباحث اصلی - نور برخی از مباحث از فصلهای اولیه تا تداخل و پراش)