تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: همایش فیزیک و نجوم
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام من می خواستم بگم که امسال قراره یه همایش فیزیک نجوم و فناوری با کوشش بچه های تیزهوشان اهواز ( البته فرزانگانی ها) توی مرکز دبیرستان انجام بشه که تمام دانش آموزان سوم راهنمایی دبیرستان و پیش دانشگاهی می تونن توی این همایش شرکت کنن لازمه ی شرکتشم یه مقاله یا آزمایش قشنگ و جالبه که به دبیر خانه ی همایش یا آدرس ایمیل ahwaznpc5@gmail.com ارسال بشه
خوشحال می شیم اگه دوستداران فیزیک و نجوم رو کنار خودمون ببینیم
برای اطلاعات بیشتر هم می تونید به این وبلاگ یه سری بزنید
http://www.npc5.blogfa.com
آدرس دبیرخانه : کیانپارس خیابان 20 غربی فاز دوم دبیرستان فرزانگان
مهلت ارسال مقالات و آزمایشاتم تا 10 دی ماهماهه خود همایشم 20 و 21 بهمن
سلام به شما دوست گرامی
لطفا مقاله زیر را مطالعه و نواقص آنرا مشخص کرده و اگر تشخیص داید که می توان آنرا در همایش مطرح کرد
به ما اطلاع بدید که اقدام نماییم!
با تشکر
http://www.nightsky.ir/content/view/553/39/
سلام من مقاله ی شما رو مطالعه کردم مقاله ی جالبی بود اما توجه داشته باشبد اگه مقالتون برای ارائه انخاب بشه ما انتظار داریم شما در بازه ی زمانی 10 الی 20 دقیقه مقالتون رو ارائه بدید که به نظر من مقاله ی مفیدیه فقط اگه یه سری اطلاعات در رابطه با مهبانگ یا . . . اضافه کنید که جامع تر بشه
عالی می شه

مهمان

سوالی برای من پیش آمده. دبیر برگزاری این همایش ستاره شناسی چه کسی است و چمد سال است ستاره شناسی کار می کند؟ چند دوره تدریس کرده است؟ آ
سلام
راجع به مقاله که لطف دارید!
البته نواقصی هم داره که باید تکمیل بشه!
وای شم اگه می تونید یه سری اطلاعات کامل تر در اختیار من راجع به همایش بگذارید ممنون می شم
با تشکر
در حقیقت این یک همایش دانش اموزیه که تمام دست اندر کاراش هم دانش آموز هستند که توی زمینه های فیزیک نجوم رباتیک و فناوری فعالیت داشتند البته مسولیت انتخاب مقالات با افرادیه که در این زمینه تخصص دارند که خوشحال می شیم در بخش نجوم شما هم ما رو همراهی کنید
برای اطلاعات بیشتر همون طوری که نوشته بودم می تونید به وبلاگ www.npc5.blogfa.com مراجعه کنید.

مهمان

تا جایی که یادم می آید شما از اعضای انجمن ستاره شناسی اهواز بودید و فامیل شما صفار است. درخواست شما برای همکاری را به مدیریت هماهنگی جناب مهندس حاجی آقایی ارجاع می دهم و تصمیم گیری برعهده ایشان خواهد بود. ضمناً وضعیت مدرسه تیزهوشان نیز در دست بررسی برای برگزاری برخی از دوره ها است.
بله البته من دبیر همایش نیستم یکی از دانش آموزان دوم ریاضی این مسئولیت رو بر عهده داره اما در واقع همه(تیم اصلی همایش ) می تونن این نقش رو ایفا کنن و یه نفر به این عنوان انتخاب شده
امیدواریم بتونیم همایش خوبی رو ارائه بدیم
ببخشید آقای جعفری زاده من می تونم نظرتون رو راجع به همایشی که ما قصد برگزاریش رو داریم بپرسم؟
به نظرم اومده که زیاد موافق نیستید یا . . ، در هر صورت خوش حال می شم نظرتون رو بدونم
صفحات: 1 2