تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: نرم افزار محاسبه ای ،دیکشنری نجومی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام.
لطفاً یه نرم افزار محاسبه ای به من معرفی کنید.
همینطور یه دیکشنری نجومی که بتونم دانلود کنم Smile

مهمان

سلام دوست عزیز
نرم افزارهای زیادی وجود دارد، مانند StarryNight و The Sky که از آنها می توان برای محاسبات بهره برد

www.iranoptic.ir

اما دیکشنری انگلیسی به پارسی برای دانلود وجود ندارد. اما کتابی به نام فرهنگ اصطلاحات اخترشناسی وجود دارد که می توانید از کتاب فروشی ها تهیه کنید
سلام.
از راهنماییتون ممنونم. StarryNight رو که دارم.
تو برنامه آسمان شب یه نرم افزار جدید اقای ترابی معرفی کرد تقریباً شبیه StarryNight بود. اما دقیق تر با گرافیک بهتر.میشه اسمش رو بگید؟
1. فرهنگ لغت کیهان‌شناسی (دانشنامه‌ی بزرگ فارسی)موسی اکرمی. کاملاً نجومیه.
2. فرهنگ اصطلاحات نجومی، طباطبائی. نشر فرهنگان. نسبت به اولی اصلاً خوب نیست.
3. بزودی یک فرهنگ توصیفی هم به صورت کتاب همراه (Hand Book) وارد بازار کتابهای نجومی ایران میشه. فعلاً نمی‌تونم مشخصاتش رو بگم!
4. فرهنگ اصطلاحات نجوم، دانشنامه‌ی بزرگ فارسی. توصیفیه. ایرادهایی هم بهش وارده.
از اینجا میتونی دیکشنری نجومی موبایل رو دانلود کنی :mrgreen:

http://www.p30sky.com/free_soft_latest.h...Dictionary

موفق باشی :wink:
راجع به دوست عزیزی که گفته بود برنامه آسمان شب چه برنامه ای رو آورده بود باید عرض کنم اسم اون برنامه تلسکوپ جهان گستر بود
world wide telescope
اگر بتونم حتما از محمد جواد ترابی می پرسم که چه جوری دانلود کنیم!!!
Owl نوشته: 1. 3. بزودی یک فرهنگ توصیفی هم به صورت کتاب همراه (Hand Book) وارد بازار کتابهای نجومی ایران میشه. فعلاً نمی‌تونم مشخصاتش رو بگم!

ضمن عرض تبریک و خسته نباشید، باید عرض کنم کتاب دیگری نیز ان شاءالله تا اواخر سال آینده منتشر خواهد

شد که بنده هم فعلا نمی تونم مشخصاتش رو بگم!!! :wink:
جدیدا آسمان شب پارسه کتابی منتشر کرده که به طور تخصصی استاری نایت 6 رو آموزش داده خیلی عالیه اما اگه دنبال تلسکوپ جهان گستر هستید از استاری نایت خیلی بهتره حتما دنبالش برید البته اگه ویندوز ویستا داشته باشید بهتره :wink:
یه لینکی ازش پیدا کردم شاید خودش باشه 27 مگابایت
http://rapidshare.com/files/182720301/m ... 2.41.1.rar
من برنامه WorldWide Telescope رو گرفتم اما چیز خاصی نداره !! کسی میدونه چه کار خاصی انجام میده در مقایسه با استاری نایت ؟
صفحات: 1 2