تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: انجمن نجوم مرکز پرورش استعدادهای درخشان علامه حلی خوی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این انجمن از آبان سال 1386 فعالیت خود را آغاز کرده است و به آموزش دانش آموزان علاقه مند می پردازد. اعضای انجمن هر ماه یک بار با استفاده از تلسکوپ 10 اینچی به رصد می پردازند.
وبلاگ نشر فعالیت های انجمن:
khoyhelliastro.blogfa.com

مهمان

سلام دوست عزیز
بسیار خوشحالم از اینکه در شهر خوی فعالیتهای ستاره‌شناسی آغاز شده است. درباره گروه برای من نامه ای آمده و به ایمیل info@nightsky.ir ارسال کنید
سلام
دوست عزیز اگه ممکنه بیشتر در مورد فعالیت انجمن خودتون در این تاپیک مطلب بنویسید و انجمن خودتون رو به طور کامل معرفی کنید
به نظر من اگر این تایپیک رو اختصاص بدیم به معرفی انجمن ها و گروه های ستاره شناسی بهتره
مثلا انجمن ستاره شناسی گچساران Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin :lol:
دوست گرامی تاپیک دیگری به معرفی انجمن ها اختصاص داده شده است.
(یک سوال! آیا گچساران انجمن داره؟)
بله ! بیش از دو ساله !
www.gachsaranastro.com
و بنده حقیر هم مسئولش هستم
و الحمد لله خوب هم داریم جلو میریم
خوب من از روزی که وارد تالار شدم پست های جدید رو چک کردم و پست های گذشته رو اصلا ندیدم
سعی می کنم پیداش کنم
فعالیت های انجمن در سال تحصیلی ۸۸-۱۳۸۷
۱: در طول ۲.۵ ماه اول جزوه ی شماره ی یک مکانیک تدریس شد(شامل:حرکت مسقیم الخط ، حرکت دایره ای ، سرعت زاویه ای ، نیروی مرگزگرا ، قوانین کپلر)
۲: در طول زمان باقی مانده جزواتی که طی برنامه آموزش اینترنتی تهیه شده اند تا پیان بخش دوم تدریس شده اند.این جزوت با لطف مدیریت و با هزینه ی ۴۰ هزار توما از موسسه ی ای لرن ایکس تهیه شده اند.
۳:امسال انجمن اقدام به پذیرش اعضای جدید نموده است. لیست تمامی اعضا به شرح زیر است:
علی فهیم نیا(دوم ریاضی)
امیر سیوانی اصل(دوم ریاضی)
سالار آرام(دوم ریاضی)
حسین حسن پور(دوم ریاضی)
سعید مددلو(اول دبیرستان)
سعید صمدلو(اول دبیرستان)
صابر واثقی(اول راهنمایی)
رضا مظلومی(اول راهنمایی)