تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: به نظر شما زیبا ترین کهکشان چیست
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
به نظر شما زیبا ترین کهکشان چیست
تمام کهکشان ها با شکل های مختلف زیبایی های مخصوص خودشون رو دارند.
ولی به نظر من کهکشان مادر خودمان یعنی راه شیری از همه زیبا تره!
کهکشان m104
kolah mekziki
بی شک کهکشان آندرومدا

من این کهکشان را بسیار دوست می دارم! Big Grin
من هم با نظر آقای الستی موافقم.

کهکشان آندرومدا واقعا زیباست.

------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.rasadgar.orq.ir
دوستان نمی خواهم یه پست الکی بدم که فقط پست داده باشم
به نظر من این تاپیک های جدید : کدام کهکشان قشنگه ؟ کدام کهکشان دوره ؟ کدام کهکشان گرده ؟ چند تا ستاره داریم ؟ کدم سحابی خوشکله !!؟!؟!؟!
این سوال ها زیادی الکی هستند !!
از دوستان خواهش می کنم سعی کنند مطالب جدید بیارند !
پست ها حتی المقدور کوتاه و خلاصه باشند !
نو آوری در پست ها به چشم بخوره
فرضیه سازی بشه
و در پایان از بحث نتیجه ای گرفته بشه
اگه کسی به شما بگه ستاره شناسی خشکه ،مطمئن باشید کسی این حرف های شما رو بهش زده.هرکس دوست داره نظرش رو بقیه بدونن(راجع به این چیز هایی که شما بهش میگید الکی).گفتگو های ستاره شناسی که حتما نباید معلومات ادم رو چند برابر کنند.همین نظر ها هم میتونند خیلی جالب باشند.
البته این نظر منه.
kastor va polux نوشته: اگه کسی به شما بگه ستاره شناسی خشکه ،مطمئن باشید کسی این حرف های شما رو بهش زده.هرکس دوست داره نظرش رو بقیه بدونن(راجع به این چیز هایی که شما بهش میگید الکی).گفتگو های ستاره شناسی که حتما نباید معلومات ادم رو چند برابر کنند.همین نظر ها هم میتونند خیلی جالب باشند.
البته این نظر منه.

ببینید با این مسائل واقعا نجوم ایران پیشرفت نمی کند البته مخالفتی نمی کنم اما خوب می دانید که باید طوری کار کنیم که نجوم ایران به مانند گذشته خود سرآمد شود! به شخصه فکر نمی کنم با این پست ها کاری از پیش ببریم
نمی دانم .....
وظیفه ی ما که همیشه پیشرفت دادن نجوم نیست.انصافا شما از گفتن نظرتون راجع به این مسایل(کدام قشنگتره و...)لذت نمیبرید؟همینطور که سیاستمدار ها.از احوالات سیاسی روز کشورشان صحبت می کنند.پزشک ها از صحبت راجع به بیماری ها و درمان ها لذت می برندمهندسان راه و ساختمان راجع به ...ترین ساختمان صحبت می کنند.،ما هم می تونم از نجوم لذت ببریم.در ضمن به نظر من همین هم می تونه به نتیجه و پیشرفت منتهی بشه .البته این نظر شخصی منه. :roll: .اگر اشتباه میگم تصحیح کنید.
متشکرم 
صفحات: 1 2